فاز دوم پروژه خط انتقال گاز بوئین زهرا-کرج در مرحله انتخاب پیمانکار است
کد خبر: 951177
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003zRZ
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
مدیرعامل شرکت گاز استان البرز خبر داد
مدیرعامل شرکت گاز استان البرز ضمن قدردانی از همکاران خود در دیدار نوروزی اظهار داشت: فاز دوم پروژه خط انتقال بوئین زهرا-کرج در مرحله انتخاب پیمانکار است.

حسین تقی نژاد با بیان اینکه در فاز اول این پروژه پیمان نامه این پروژه به امضاء رسیده است گفت: 30 کیلومتر از لوله مورد نیاز نیز تحویل پیمانکار شده است.

تقی نژاد تصریح کرد: این پروژه با همت و تلاش کارکنان تا سال 1399 به بهره برداری خواهد رسید که در راستای پدافندغیرعامل و به عنوان یک حلقه کامل خواهد بود که با نگاه پنجاه ساله گازرسانی به نحوه ایمن، مطمئن و پایدار برای سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات ارائه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز با بیان اینکه با بهره برداری از این پروژه هم می توان به استان تهران کمک کرد و هم به استان قزوین گفت: علاوه بر این، یادگاری از ما با بهره برداری از این پروژه به جا خواهد ماند.

او همچنین با اشاره به ورود در چهارمین سال فعالیت شرکت گاز استان البرز اظهار داشت: راه طولانی را در پیش داریم و باید برای رسیدن به اهدافمان تلاش کنیم.

تقی نژاد خاطر نشان کرد: این شرکت با تلاش کارکنان توانست به اهدافش در سال 97 برسد و آنها را محقق کند و سال پیش رو نیز چنین خواهد شد.

از دیدگاه مدیرعامل شرکت گاز استان البرز هر آغازی پایانی دارد و امروز که هدفمان تعالی سازمانی است در افق 1400 به آن خواهیم رسید.

وی لازمه رسیدن به این تعالی را در سازمانی متعالی عنوان کرد و اظهار داشت: سازمان متعالی نیاز به جامعه متعالی دارد که این جامعه را انسان های درون آن تشکیل می دهد.

تقی نژاد با اشاره به ویژگی های یک انسان شایسته و متعالی تاکید کرد: چهار شاخص و ویژگی برای این انسان متعالی وجود دارد که به آنها اشاره می کنم.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز داشتن، IQ(هوش عادی)،EQ(هوش هیجانی)،SQ(هوش معنوی) و LQ (هوش عشقی) را از شاخص های انسانی شایسته دانست و گفت: اگر ما بتوانیم این چهار ویژگی را به ترتیب در خودمان تقویت کنیم به یک انسان خوب و شایسته تبدیل می شویم.

تقی نژاد در پایان اظهار داشت: در یک جمله انسان خوب کسی است که حال دیگران را خوب کند و کسی که حال دیگران را خوب می کند حتما این چهار ویژگی را دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار