جزئیات کوه‌خواری برای ساخت ویلای مجلل در منطقه اوشان
کد خبر: 932649
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003ucj
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۵
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران جزئیات کوه‌خواری انجام‌شده برای ساخت ویلایی مجلل در منطقه اوشان را اعلام کرد.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران جزئیات کوه‌خواری انجام‌شده برای ساخت ویلایی مجلل در منطقه اوشان را اعلام کرد.
علی کیان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران در گفت‌وگو با «تسنیم» درباره تصویری که اخیراً از کوه‌خواری احتمالی در منطقه اوشان برای ساخت یک ویلای مجلل منتشر شده‌است، اظهار کرد: شخص مالک این ساختمان ۴ هزار و خرده‌ای متر سند دارد و بر اساس آن سند، ساخت‌وساز انجام داده‌است، اما بر اساس بررسی‌های همکاران منابع طبیعی و طبق نقشه‌های ما، حدود ۳ هزار متر از این بنا جزو منابع طبیعی است.
وی افزود: بر این اساس، پرونده‌هایی برای این زمین تشکیل و به محاکم قضایی ارسال شده‌است، اما با توجه به اینکه منابع طبیعی هنوز برای این زمین سندی ندارد و تنها برگه تشخیص دارد، دادگاه با در نظر گرفتن اینکه فرد مالک، سند نیز در اختیار داشته، در مرحله بدوی او را تبرئه کرده‌است، اما دادگاه تجدیدنظری برای این پرونده مطرح شده و توسط همکاران منابع طبیعی در حال پیگیری است.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران با بیان اینکه سند این زمین مربوط به دهه ۸۰ است، ادامه داد: مکاتباتی برای اخذ سند منابع طبیعی این اراضی انجام شده، اما معلوم نیست که چرا اداره ثبت منطقه اعلام کرده‌است که در آنجا نمی‌تواند سند برای منابع طبیعی صادر کند. وی تصریح کرد: باید سند منابع طبیعی برای این اراضی صادر شود تا ما بتوانیم دادخواست حقوقی را برای ابطال سند آن‌ها در دادگاه ارائه دهیم.
کیان در پاسخ به اینکه با توجه به عدم همکاری اداره ثبت منطقه، آیا شکایت منابع طبیعی برای بازپس‌گیری کوه‌خواری انجام‌شده در دادگاه به نتیجه می‌رسد، گفت: به نتیجه می‌رسد، اما باید مشکل صدور سند منابع طبیعی در آن منطقه حل شود و در صورتی که بتوانیم سند منابع طبیعی را برای آن زمین دریافت کنیم، منابع طبیعی دادخواست حقوقی برای ابطال آن سند (مالک) ارائه می‌دهد.
برچسب ها: کوه خواری ، ویلا ، تهران ، اوشان
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار