«ناصر ارمنی» رضا امیرخانی تجدید چاپ شد
کد خبر: 922309
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003rvx
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۹
«ناصر ارمنی» تنها مجموعه داستانی است که از رضا امیرخانی منتشر شده چراکه این نویسنده را بیشتر با رمان هایش می‌شناسند. زبان نویسنده در این مجموعه اثر جذابیت آثار داستانی بلند امیرخانی را دارد و ظرافت‌هایی که او در سوژه و نوع نگاه و پایان‌بندی‌های خاص داستان‌هایش دارد.
انتشارات کتاب نیستان چاپ شانزدهم کتاب «ناصر ارمنی» را روانه بازار نشر کرد.
«ناصر ارمنی» تنها مجموعه داستانی است که از رضا امیرخانی منتشر شده چراکه این نویسنده را بیشتر با رمان هایش می‌شناسند. زبان نویسنده در این مجموعه اثر جذابیت آثار داستانی بلند امیرخانی را دارد و ظرافت‌هایی که او در سوژه و نوع نگاه و پایان‌بندی‌های خاص داستان‌هایش دارد، آن‌ها را دارای سبک و سیاق منحصر به فردی کرده است. زمان همه داستان‏های این مجموعه زمان حال و اتفاق‏های رخ داده در آن تماماً اتفاق‏هایی است که در روزگار معاصر رخ می‌دهد. در بخشی از داستان «ناصر ارمنی» آمده است: «کسی چه می‌داند، شاید از همین جا بود که روی ناصر لقب ارمنی گذاشتند. لقب، پر بیراه هم نبود. ناصر از مدرسه که بیرون می‌آمد به دو می‌آمد تا با بچه‌محل‌ها به حسن آباد برود. دو سه تا کلمه هم ارمنی یاد گرفته بود.

- پی‌تر باروک آری حاکیم ناظامی!
بچه‌های مدرسه او را ناصر ارمنی صدا می‌زدند. ناراحت که نمی‌شد هیچ، خوشش هم می‌آمد. گاهی به بچه‌های مدرسه ارمنی هم یاد می‌داد. به یکی دوتا از بچه‌های شر، چند تا فحش آبدار ارمنی یاد داده بود. آن‌ها هم تا حسن‌آباد بچه محل‌های ناصر را دنبال می‌کردند و به ارمنی و با همان دو سه تا کلمه فحش می‌دادند...»
انتشارات کتاب نیستان چاپ شانزدهم کتاب «ناصر ارمنی»‌را با قیمت ۱۴ هزار تومان روانه بازار نشر کرده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار