جیب برها به زندان رفتند
کد خبر: 902402
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mks
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۳

رئیس کلانتری 150 تهرانسر، با اشاره به دستگیری 2 جیب بر حرفه ای در بلوار گلها، گفت: از این متهمان به هنگام دستگیری پنج دستگاه گوشی تلفن همراه و سه کیف پول مسروقه کشف شد.

به گزارش خبرنگار ما، سرهنگ "حسین فاضلی"، به تشریح این خبر پرداخت و گفت: با وقوع چندین فقره سرقت و جیب بری در خیابان های این محله و شکایت شهروندان، ماموران انتظامی این کلانتری شناسایی و دستگیری این متهم را در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام انتظامی افزود: طی بررسی های انجام شده و اطلاعات به دست آمده از مالباختگان چهره و مشخصات 2 سارق حرفه ای و سابقه دار به دست آمد و تیم های عملیاتی برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند.

وی افزود: با شناسایی این متهمان محل های وقوع جرم و محل تردد آنها شناسایی شد و این اقدامات ادامه یافت تا این که در نهایت، متهمان در بلوار گلها شناسایی و در تعقیب و گریزی کوتاه با موتورسیکلت دستگیر شدند.

رئیس کلانتری 150ذر پایان گفت: متهمان پس از دستگیری به کلانتری منتقل و در بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر 21 فقره سرقت و جیب بری اعتراف و در بازرسی از وسایل همراه آنها پنج دستگاه گوشی تلفن همراه و سه کیف پول مسروقه کشف شد.

سرهنگ فاضلی تصریح کرد: با اعترافات متهمان و تکمیل پرونده هر دو تن به دادسرا منتقل و با قرار صادر شده از سوی مقام قضایی به زندان منتقل شدند.

***

اجرای طرح رعد به دستگیری 3 سارق منجر شد

– رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس، با اشاره به اجرای طرح امنیت اجتماعی(رعد) در شرق تهران، گفت: در این رشته عملیات ها سه سارق حرفه ای خودرو و لوازم داخلی خودرو شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ "منصور حشمتیان"، گفت: در راستای اجرای تدابیر فرمانده انتظامی تهران بزرگ و بنابر درخواست شهروندان در خصوص دستگیری سارقان این محدوده، پرونده ای تشکیل و تیم های عملیاتی وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: طی بررسی های انجام شده و اطلاعات به دست آمده از سوی شهروندان در این زمینه، یک سارق خودرو و 2 سارق لوازم داخلی خودرو در این محدوده شناسایی شده و اقدامات اولیه برای دستگیری آنها آغاز شد.

وی افزود: با تکمیل اطلاعات موجود و تطبیق چهره متهمان با سوابق موجود در پرونده های کلانتری، نتیجه اقدامات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و متعاقبا دستور بازداشت متهمان و همچنین بازرسی از مخفیگاه آنها صادر شد.

رئیس کلانتری 144، اظهار داشت: با کسب مجوز مقام قضایی، تیم های عملیاتی به محل اختفای متهمان اعزام و طی 2 عملیات ضربتی همزمان، موفق به دستگیری این سه سارق در مخفیگاه هایشان شدند.

سرهنگ حشمتیان، تصریح کرد: هر سه متهم این پرونده ها به کلانتری منتقل و تحت بازجویی های صورت گرفته به جرایم خود مبنی بر سرقت خودرو و لوازم داخلی خودرو اعتراف و پس از آن با شناسایی مالباختگان و حضور در کلانتری پرونده این متهمان با شکایت های ارایه شده تکمیل و برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

گفتنی است، در بازرسی از مخفیگاه این متهمان تعداد زیادی اموال مسروقه و همچنین لوازم داخلی خودرو کشف شد.

***

بازداشت موبایل قاپ در تعقیب و گریزی کوتاه

رئیس کلانتری 145، با اشاره به دستگیری یک سارق حرفه ای تلفن همراه در محدوده میدان ونک، خبر داد و گفت: این متهم در یک تعقیب و گریز کوتاه بازداشت و در بازجویی ها به 9 فقره سرقت اعتراف کرد.

سرهنگ "بهزاد ثابت راسخ"، گفت: با شکایت های ارایه شده از سوی شهروندان ساکن محدوده مذکور در خصوص سرقت های مکرر تلفن همراهشان، پرونده ای در این خصوص در کلانتری تشکیل و تیم های گشت انتظامی به بررسی موضوع پرداختند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: اقدامات ماموران ادامه یافت تا این که روز گذشته ماموران گشت انتظامی در حال گشتزنی در محدوده استحفاظی خود بودند که ناگهان مشاهده کردند که یک موتوسوار ضمن نزدیک شدن به یکی از شهروندان اقدام به ربودن تلفن همراه وی کرد.

وی افزود: بلافاصله پس از این رویداد، ماموران برای دستگیری متهم وارد عمل شده و سارق ار تحت تعقیب قرار دادند و همچنین در حین تعقیب و گریز با استعلام مشخصات وسیله نقلیه این سارق مشخص، وی همانی است که ماموران در پی دستگیری اش بودند.

رئیس کلانتری 145 بیان داشت: این تعقیب و گریز ادامه داشت تا اینکه دقایقی بعد متهم با شلیک هوایی پلیس خود را تسلیم و به همراه تلفن همراه مسروقه و همچنین فرد مالباخته به کلانتری منتقل شده و تحت بازجویی قرار گرفت که طی آن علاوه بر اعتراف به جرم خود مبنی بر سرقت از شاکی، به 9 فقره سرقت دیگر نیز اعتراف کرد.

سرهنگ راسخ، در پایان، تصریح کرد: مالکان تلفن های همراه مسروقه شناسایی شده و پس از حضور در کلانتری اموال مسروقه به آنها برگردانده شد.

***

اعتراف زورگیر خشن در کلانتری

رئیس کلانتری 142 کن، با اعلام خبر دستگیری یک زورگیر سابقه دار در محدوده شهران، گفت: این متهم در بازجویی های انجام شده به 14 فقره سرقت و زورگیری طی ماه گذشته اعتراف کرد.

سرهنگ "علیرضا یوسفوند گفت: در راستاي درخواست شهروندان مبنی بر دستگیری و برخورد با سارقان و زورگیران این محدوده، تیم های اطلاعاتی این کلانتری اقدامات خود را بیش از گذشته پیگیری کردند و در نهایت یک زورگیر که با سلاح سرد اقدام به زورگیری و سرقت از شهروندان کرده و موجبات ناامنی محله را ایجاد کرده بود، مورد شناسایی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام کار تحقیقاتی پاتوق های این متهم و همچنین مخفیگاه وی در محدوده شهران، شناسایی شد و پس از هماهنگی با مقام قضایی، تیم های عملیاتی این کلانتری برای دستگیری متهم وارد عمل شدند.

رئیس کلانتری 142، عنوان داشت: پس از چند شبانه روز انجام گشت های کنترل و مراقبت، در نهایت مخفیگاه متهم شناسایی شده و شب گذشته در حال استعمال مواد مخدر در مخفیگاهش بازداشت شد.

سرهنگ یوسفوند، تصریح کرد: متهم به همراه خودروی سواری اش به کلانتری منتقل شد و تحت بازجویی های انجام شده به جرایم خود مبنی بر زورگیری و سرقت از شهروندان طی 14 فقره اعتراف کرد و در بازرسی از خودروی وی تعدادی سلاح سرد و قلابی کشف شد.

گفتنی است، در بازرسی از مخفیگاه این متهم نیز 6 دستگاه گوشی تلفن همراه و تعدادی زیادی کیف پول زنانه و مردانه مسروقه کشف و با شناسایی مالکانشان به آنها بازپس داده شد.

***

سوداگر مرگ در مخفیگاهش دستگیر شد

رئیس کلانتری 134 شهرک غرب، با اشاره به دستگیری یک توزیع کننده مواد مخدر در محدوده سعادت آباد، گفت: در بازرسی از خودروی این متهم یک کیلوگرم حشیش کشف شد.

سرهنگ "علی پرویزی"، گفت: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران تجسس این کلانتری پیرامون فعالیت های مجرمانه یک توزیع کننده مواد مخدر در یک محدوده سعادت آباد، تیمی از ماموران مبارزه با مواد مخدر کلانتری برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی افزود: طی بررسی های انجام شده مشخص شد که این متهم ضمن پرسه زنی با خودروی خود در محدوده های مذکور اقدام به توزیع و خرده فروشی می کند که این اقدام به تجمع معتادان و نارضایتی اهالی محل، رهگذران و کسبه محل منجر شده است.

رئیس کلانتری 134، عنوان داشت: نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت که طی آن دستور بازداشت متهم و بازرسی از مخفیگاه وی صادر و تیمی از ماموران این کلانتری برای دستگیری متهم وارد عمل و به محل اعزام شدند.

سرهنگ پرویزی، تصریح کرد: طی یک اقدام ضربتی، این متهم در حالی که سعی داشت از دست ماموران فرار کند، دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش یک کیلوگرم حشیش در بسته بندی های مختلف کشف شد.

به این ترتیب، متهم به همراه خودروی سواری اش، به کلانتری منتقل شد و تحت بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر توزیع مواد مخدر اعتراف و پس از تکمیل پرونده به پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شد.

***

چگونه اسکناس و چک پول های تقلبی را تشخیص دهیم

- زمانی که اسکناس ها و چك پول ها كپی می شود تمام ویژگی های امنیتی خود را از دست می دهند. نداشتن مشخصات امنیتی اسكناس ها و چك پول ها به شهروندان كمك می‌كند تا به راحتی اسكناس‌های واقعی را از تقلبی تشخیص دهند.

در اسكناس‌های و چک پول های چاپ شده توسط بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران موارد متعددی از خصوصیات امنیتی وجود دارد كه تشخیص آنها با اندكی دقت به راحتی امكان پذیر می باشد. پس بهتر است برای تشخیص اسکناس و چک پول ها به یك خصیصه اكتفا نكرد و موارد بیشتری را برای حصول اطمینان مورد بررسی قرار داد.

مشخصات اسكناس دو هزار تومانی

نخ امنیتی: نخ امنیتی این اسكناس از نوع پنجره ای با روكش فلزی است و آرم بانك مركزی نیز در زمینه آن به چشم می خورد، این نخ درون خمیره كاغذ می باشد و فقط بخش هایی از آن در سطح كاغذ نمایان است.

ریز چاپ برجسته: ریز چاپ برجسته با نوشته بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران كه با استفاده از وسایل بزرگ نمایی (ذره بین) به سادگی قابل رؤیت می باشد.

ریز حروف برجسته منفی، مثبت: ریز حروف برجسته جمله 'جمهوری اسلامی ایران ' به صورت مثبت و منفی در طرح گنجانده شده كه با استفاده از ذره بین به سادگی قابل رؤیت می باشد.

نشانه برجسته برای تشخیص نابینایان: علامت مخصوص در گوشه اسكناس بطور برجسته برای شناسایی آن توسط افراد نابینا به صورت سه دایره كه به آسانی قابل لمس می باشد.

واتر مارك: تصویر حضرت امام (ره) بصورت سه بعدی در خمیره كاغذ وجود دارد كه برای رؤیت آن باید اسكناس را در مقابل تابش نور مستقیم قرار داد.

طرح زمینه خطی: كلیه طرح های زمینه این اسكناس به صورت خطی و با رنگ های متفاوت می باشد.

تصویر مكمل: این قسمت از اسكناس در مقابل نور، نمایشگر عدد 20000 است.

ریز متن برجسته: ریز متن برجسته عدد 20000 روی گنبد كه با ذره بین قابل رؤیت می باشد.

چاپ برجسته: بخش هایی از این اسكناس دارای چاپ برجسته می باشد كه برجستگی این سطوح در مقایسه با چاپ های دیگر به سادگی بوسیله انگشتان دست قابل لمس است.

طرح مخفی: با تغییر زاویه اسكناس به نحوی كه روی اسكناس بصورت افقی در مقابل چشم قرار گیرد در سمت چپ تصویر حضرت امام (ره) طرح مخفی بصورت عدد 20000 نمایان می گردد.

مركب فلورسنت: با تابش نور ماورای بنفش به قسمت روی اسكناس؛

الف: رنگ امضاء وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس كل بانك مركزی از مشكی به سبز فسفری تغییر می یابد.

ب: قسمت هایی از طرح متمركز شده در وسط اسكناس به رنگ فسفری آبی و سبز تغییر می كند.

ج: الیاف نامرئی در خمیره كاغذ نیز به رنگهای فسفری آبی، قرمز، سبز و زرد نمایان خواهند شد.

د: رنگ شماره سریال از قرمز به طلایی تغییر خواهد كرد، ضمن آن كه با تابش نور ماورای بنفش به قسمت پشت اسكناس بخش هایی از بالای میدان نقش جهان همچنین خطوط محوطه میدان و گنبد مسجد به فیروزه ای فسفری تغییر رنگ خواهند داد.

مشخصات امنیتی اسكناس 000 100 ریالی

1- چاپ بر جسته روی اسكناس در سه رنگ قهوه ای، سبز یشمی و سبز روشن بوده و شامل پرتره حضرت امام (ره)، بوردر و نوشته ها می باشد كه با انگشتان دست به راحتی قابل لمس است.

2- ریز چاپ روی اسكناس به شكل ریز چاپ برجسته و ریز نوشته می باشد.

3- علامت مخصوص نابینایان به صورت چهار دایره برجسته در گوشه سمت چپ و پایین اسكناس به رنگ قهوه ای چاپ شده است.

4- كلیه نقوش اسكناس به صورت خطی و با استفاده از سیستم طراحی امنیتی، طراحی شده اند كه شامل طرح های گیلوش و مدالین ( طرح هندسی تكراری ) و ریز نوشته ها می باشد.

5- خشی از عدد ارزشی اسكناس به عنوان طرح مكمل در روی اسكناس و بخش دیگر در پشت آن چاپ شده است.

6- ریز چاپ برجسته در پشت اسكناس كه بر روی گنبد آرامگاه سعدی قرار دارد.

7- مشخصه طرح مخفی در بوردر پایین اسكناس به صورت برجسته چاپ شده است كه با قرار دادن اسكناس در راستای چشم به شكل تقریبا افقی و در مقابل نور، عدد لاتین 100000 ریالی قابل لمس است.

8- چاپ برجسته پشت اسكناس در سه رنگ قهوه ای، سبز زیتونی تیره و سبز روشن و شامل آرامگاه سعدی، بوردر و نوشته های اسكناس می باشد كه با انگشتان دست براحتی قابل لمس است.

9- تصویر سه بعدی حضرت امام (ره) به عنوان واتر مارك در خمیره كاغذ قرار گرفته است.

10- واتر مارك بسیار روشن عدد لاتین 100000 در زیر واتر مارك تصویر اصلی (الكترو تایپ).

11- نخ امنیتی پنجره ای از نوع هولوگرام با عرض 2.5 میلیمتر شامل آرم بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران در طول نخ كه در مقابل نور با تغییر زاویه به صورت هفت رنگ دیده می شود و عدد لاتین 100000 در روی آن قابل مشاهده خواهد بود.

ایران چك

1- از مهمترین مشخصه های ایران چك ها این است كه زمانی ایران چك ها كپی می شود تمام ویژگی های امنیتی خود را از دست می دهد.

2- همچنین از دیگر ویژگی های امنیتی ایران چك ها واترمارك یعنی ( تصویر مخفی در وسط كاغذ ) است و همچنین نخ امنیتی كه اگر در داخل دستگاه كپی قرار بگیرد این نخ به رنگ سیاه در می آید.

3- رنگ این ایران چك ها بنفش و در ابعاد 75 در160 میلیمتر است.

مشخصات روی چك

- مزین به تصویر بارگاه حضرت امام رضا (ع) در سمت راست، واترمارك تصویر فردوسی در سمت چپ و در خمیره و كاغذ كه در مقابل نور از دو طرف ایران چك قابل رؤیت می باشد.

- نخ امنیتی پنجره‌ای كه از نوع هولوگرام و با نوشته 500,000 به صورت بی رنگ در بطن نخ می باشد.

- نخ امنیتی پنهان كه درون كاغذ قرار گرفته و از نوع فلورسنت و با نوشته بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران است.

- فیبرهای مرئی كه در سطح چك پراكنده است و بدون هیچگونه ابزاری قابل مشاهده است.

- طرح مخفی در قسمت كتیبه بالا، عبارت IRAN CHEQUE 500000 كه با تغییر زاویه دید در حالتی كه ایران چك به صورت افقی در مقابل چشم قرار گیرد قابل رؤیت می باشد.

- كلیه نقاطی كه به رنگ بنفش و آبی روی ایران چك نشان داده شده است چاپ برجسته می باشند كه با انگشتان دست به سهولت قابل لمس و شناسائی است.

- دارای شماره امنیتی فارسی در قسمت بالا سمت راست كه در مقابل اشعه ماوراء بنفش به رنگ طلایی تغییر می یابد.

- همچنین دارای شماره سریال MICR با قابلیت كنترل ماشینی درقسمت پائین سمت چپ می باشد.

- برای چاپ آرم بانك مركزی در قسمت وسط سطح چك از مركب حرارتی استفاده شده به گونه ای كه با لمس انگشتان دست و افزایش گرما طرح مذكور ناپدید و پس از سردشدن مجدد ظاهر می گردد.

- طرح see through (نوع اول) در سمت چپ ایران چك عدد 500,000 در پشت و روی چك به صورت عمودی و ناقص چاپ گردیده كه با قرار دادن چك در مقابل نور عدد 500,000 به طور كامل رؤیت می‌شود.

- مركب ضد كپی - درطرح see through (نوع دوم) واقع در زیر بارگاه حضرت امام رضا(ع) مركب نارنجی رنگ در كپی رنگی از ایران چك به رنگ قهوه‌ای كم رنگ تغییر می یابد.

مشخصات پشت ایران چك

* در سمت چپ قسمت وسط عدد 50 بصورت نامرئی وجود دارد كه با تابش اشعه ماوراء بنفش قابل رویت است.

* قسمت هایی از پشت چك در مقابل اشعه ماوراء بنفش به رنگ سبز روشن تغییر می‌یابد.

***

دستگیری 4 توزیع کننده چک پول های جعلی در عباس آباد

رئیس کلانتری 104 عباس آباد با اشاره به دستگیری 4 توزیع کننده چک های جعلی در تهران، گفت: این متهمان با خرید چک های جعلی از جاعلین اقدام به فروش آنان به مشتریان خود می کردند.

سرگرد "محمد آقا احمدی" گفت: تعدادی از شهروندان با مراجعه به کلانتری و طرح شکایت، اعلام کردند که چک پول های دریافتی در داد و ستدهایشان جعلی می باشد که شناسایی جاعل یا جاعلین و همچنین توزیع کنندگان آن، به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت تا اینکه ماموران انتظامی هنگام گشت زنی در سطح حوزه، متوجه تردد مشکوک تعدادی از افراد به منزلی شدند که پس از مراقبت ویژه و مستمر، ظن ماموران برانگیخت که احتمال دارد منزل مسکونی، محل اختفای مجرمان باشد و بدین ترتیب نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تیمی از ماموران کلانتری برای بازرسی از مخفیگاه و دستگیری متهمان اعزام شدند، توضیح داد: ماموران موفق شدند تعداد 4 متهم را در یک عملیات ضربتی دستگیر و تعداد 7 برگ چک پول تقلبی در بازرسی از مخفیگاه آنان کشف کنند.

آقا احمدی تصریح کرد: متهمان به کلانتری منتقل و در بازجویی انجام شده اقرار کردند که این چک پول ها را از جاعلین خریداری کرده اند و قصد داشتند به مشتریان خود بفروشند.

رئیس کلانتری 104 در پایان خاطر نشان کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا اعزام و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

***

پایان تعقیب سارقان لوازم خودرو با شلیک پلیس

سرکلانتر دهم پایتخت از دستگیری زوج سارق لوازم خودرو در نیمه شب گذشته و کشف یک قبضه سلاح سرد، خبر داد.

سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" گفت: ماموران گشت انتظامی کلانتری 152 خانی نیمه شب گذشته هنگام گشت زنی در محدوده خیابان میعاد، دو نفر را که در حال بازکردن در خودروی یک دستگاه سواری بودند مشاهده و بلافاصله تغییر مسیر داده و برای دستگیری آنان اقدام می کنند، ولیکن متهمان به محض مشاهده ماموران کلانتری سوار یک دستگاه موتورسیکلت شده و به سرعت از محل متواری می شوند.

وی افزود: متهمان که به هیچ یک از دستور های پلیس توجهی نمی کردند با شلیک تیر هوایی پلیس مواجه و به ناچار پس از مدتی تعقیب و گریز نفس گیر، تسلیم پلیس شدند.

سرهنگ جلیلیان با اشاره به اینکه در بازرسی از متهمان یک قبضه سلاح سرد کشف شد، گفت: هر دو متهم به بزه انتسابی اقرار و برای سیر مراجل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

***

بازداشت مواد مخدر فروش فضاي مجازي

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری یک خرده فروش، مواد مخدر که در شبکه اجتماعی اينستاگرام اقدام به تبلیغ و فروش مواد مخدر می کرد، خبر داد.

سرهنگ "محمد بخشنده" گفت: با رصدهاي شبانه روزي که توسط ماموران دايره مبارزه با جرايم سايبري (فتا) پليس مبارزه با مواد مخدر فاتب، صورت گرفت، مشخص شد که مرد جواني در یکی از شبکه های اجتماعی (اينستاگرام) اقدام به تبليغ و فروش انواع مواد مخدر می کند. به دنبال اين موضوع با همکاري ماموران اطلاعاتي و عملياتي پايگاه هشتم این پليس، مخفيگاه متهم در محدوده ميدان راه آهن شناسايي و متعاقب آن دستور دستگیری و بازرسی از مخفیگاهش از مقام قضایی اخذ شد.

اين مقام انتظامي بيان داشت: تيم هاي عملياتي اين پليس پس از مراقبت های ویژه و اطمینان از اینکه متهم در مخفیگاهش حضور دارد، موفق شدند وی را دستگير و در بازرسي انجام شده، مقدار 225 گرم ترياک، 2 گرم شيشه و 32گرم هروئين بالفافه و 4 عدد ترازو کشف کنند.

سرهنگ بخشنده با اشاره به اینکه شهروندان می¬توانند از طریق تماس با مرکز فوريت هاي پليسي 110 و نیز شماره تلفن 63984618 گزارشات خود را در خصوص فعالیت توزیع کنندگان مواد مخدر در سایت های فضای مجازی اعلام کنند، خاطر نشان کرد: همچنین شهروندان می توانند با مراجعه به دايره فتا پليس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ واقع در خيابان وحدت اسلامي،بعد از چهار راه مولوي جنب پليس آگاهي تهران بزرگ گزارشات خود را با کارشناسان در ميان بگذارند.

***

٩٠ هزارتومان جریمه تردد در محدوده ورود ممنوع

پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت از اعمال قانون و جریمه ۹۰ هزار تومانی تردد غیرمجاز رانندگان در محدوده ورود ممنوع خبر داد.

 مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد: گاها مشاهد شده، برخي رانندگان در خيابان‌هاي فرعي، با فرض عدم حضور پليس و تردد كم خودروها، اقدام به ورود غيرمجاز  به محدوده "ورود ممنوع" مي کنند.

برابر مقررارت اين تخلف ، تخلفي حادثه ساز محسوب شده و علاوه بر جريمه 900 هزار ریالی ( 90 هزار تومان) نمره منفي نيز در سابقه راننده ثبت و در صورت ایجاد تصادف راننده متخلف صد درصد مقصر شناخته می‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار