دستگيري 4 مظنون در حادثه تيراندازي به مأمور پليس
کد خبر: 902045
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mf7
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
چهار مرد كه مظنون به تيراندازي به مأمور گشت كلانتري 161 ابوذر تهران هستند، بازداشت شدند. مأمور زخمي در حالي كه در كما به سر مي‌برد در بيمارستان تحت درمان قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ما، ساعت‌3:30 بامداد روز سه‌شنبه 21فروردين‌ماه امسال مرد رهگذري با اداره پليس تماس گرفت و گفت: مأمور پليسي در خيابان مقدم كنار ريل راه آهن به شدت زخمي شده است.
با اعلام اين خبر بلافاصله تيمي از مأموران كلانتري 161 ابوذر راهي محل شدند. مأموران در محل حادثه با پيكر خونين گروهبان عليزاده از مأموران گشت كلانتري ابوذر روي زمين روبه‌رو شدند كه با اصابت گلوله‌اي به پيشاني‌اش به شدت زخمي و به كما رفته بود. بررسي‌ها نشان داد ضارب يا ضاربان پس از شليك به سر مأمور اسلحه وي را سرقت كرده و از محل گريخته‌اند. همزمان با انتقال پيكر خونين گروهبان عليزاده تيمي از كارآگاهان ويژه پليس آگاهي تهران به دستور بازپرس ويژه قتل دادسراي امور جنايي تهران براي شناسايي ضارب يا ضاربان وارد عمل شدند. نخستين تحقيقات نشان داد لحظاتي قبل از حادثه مأمور زخمي هنگام گشت‌زني به مردي كه كنار خودروي پارك شده‌اي پرسه مي‌زده مشكوك شده و براي بررسي موضوع وارد عمل شده كه اين اتفاق رخ داده است.
يكي از مأموران گشت پليس در توضيح ماجرا گفت: ساعتي قبل از حادثه من و گروهبان عليزاده با دو موتور سيكلت در محدوده در حال گشت‌زني بوديم كه مشاهده كرديم مردي با ميله آهني در حال باز كردن در خودروي پارك شده‌اي است‌. بلافاصله او را بازداشت كرديم و در بازرسي بدني هم چند وسيله كه براي سرقت استفاده مي‌شود كشف كرديم. من سارق را پشت موتورم سوار كردم و گروهبان عليزاده هم با موتور سيكلتش پشت سر من حركت كرد. در ميان راه گروهبان عليزاده متوجه مردي شد كه پشت خودروي پيكان سفيد قديمي كه در پياده‌رو پارك بود پنهان شده بود. احتمال داديم اين مرد هم قصد سرقت دارد به همين سبب هر دو به سوي او رفتيم اما همكارم گفت من متهم بازداشت شده را به كلانتري منتقل كنم و او خودش به وضعيت مرد مظنون رسيدگي مي‌كند. بدين ترتيب من همراه متهم راهي كلانتري شدم تا اينكه لحظاتي بعد مردي زنگ زد و گفت در حال عبور از خيابان بوده كه ديده است مأمور پليسي خونين روي زمين افتاده است. وقتي به محل حادثه رفتيم مشاهده كرديم مأمور زخمي گروهبان عليزاده است.
در حالي‌كه گروهبان عليزاده همچنان در كما به سر مي‌برد و در بيمارستان لقمان تحت درمان است مأموران تحقيقات گسترده‌اي را براي شناسايي و دستگيري عامل يا عاملان تيراندازي به مأمور پليس را آغاز كردند كارآگاهان همزمان با ادامه تحقيقات به چهار مرد مظنون شدند و آنها را بازداشت كردند. تحقيقات از متهمان بازداشت شده ادامه دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار