دوستی: شورا ظرف ۱۰ روز شهرداری کارآمد انتخاب کند
کد خبر: 901511
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mWV
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
اسماعیل دوستی اظهار کرد: به نظر من شورا باید جلسات فشرده بگذارد و ظرف ده روز شهردار کارآمدی برای شهر تهران انتخاب کند، بدون شک اگر بیشتر از این زمان طول بکشد، این عدم انتخاب به موقعه شهردار به کار‌های خدماتی و عمرانی و اجتماعی آسیب می‌رساند.
 
فارس:نایب رئیس سابق کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: به نظر من شورا باید جلسات فشرده بگذارد و ظرف ده روز شهردار کارآمدی برای شهر تهران انتخاب کند، بدون شک اگر بیشتر از این زمان طول بکشد، این عدم انتخاب به موقع شهردار به کار‌های خدماتی و عمرانی و اجتماعی آسیب می‌رساند.

اسماعیل دوستی اظهار کرد: به نظر من شورا باید جلسات فشرده بگذارد و ظرف ده روز شهردار کارآمدی برای شهر تهران انتخاب کند، بدون شک اگر بیشتر از این زمان طول بکشد، این عدم انتخاب به موقعه شهردار به کار‌های خدماتی و عمرانی و اجتماعی آسیب می‌رساند.

وی بیان کرد: میزان ضرر و زیان بی ثباتی در مسئله مدیریت شهری تهران را نمی‌توان محاسبه کرد، اما اعتقاد دارم شورا باید به این مسئله توجه بیشتری می‌کرد، زیرا از همان ابتدا مسئله مشخص بود و نجفی اعلام کرده بود بیمارم، اما شورا اصرار کرد این فرد در کرسی مدیریت شهر بماند.

این عضو سابق شورای شهر تهران با بیان اینکه فکر می‌کنم نجفی تلاش‌های خودش را انجام داد، گفت:، اما در انتخاب معاونین اش دچار اشتباه شد و در واقع انسجام در کارگروه او وجود نداشت.

دوستی تاکید کرد: متاسفانه تعدادی از معاونین نجفی جزیره‌ای عمل می‌کردند و به همین دلیل نتوانستند به آن اهدافی که از پیش تعیین کرده بودند، دست یابند.

وی با اشاره به ویژگی شهردار بعدی تهران اظهار کرد: شهردار بعدی باید حتما تجربه مدیریت شهری داشته باشد، انسان متخصص، متعهد و انقلابی و ارزشی باشد و کسی باشد که بتواند از تمام ظرفیت‌های حکومت استفاده کند و کار‌های شهرداری تهران را به پیش ببرد.

عضو سابق شورای شهر تهران درباره کارنامه نجفی در شهرداری عنوان کرد: اگر به گذشته باز نگردیم بهتر است، اما اعتقاد دارم او از همه پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های نظام استفاده نکرد.

دوستی با تاکید بر اینکه اساسا در شهرداری تهران سیاسی کاری سمی مهلک است، گفت: اگر در شورا و شهرداری سیاسی کار وجود دارد باید تغییر موضع داده شود و استراتژی این‌ها خدمت باشد، زیرا سیاسی کاری در شهرداری زیان آور است.

وی ادامه داد: به اعتقاد بنده کارنامه شورای پنجم را در حال حاضر نمی‌توان ارزیابی کرد، زیرا این‌ها مدت کمی است که در شورا استقرار دارند، اما به هر حال مشخص است که اعضای شورا از تجربه لازم و کافی برخوردار نیستند و باید بر روی مسائل بیشتر وقت بگذارند و مطالعه کنند و از سوی دیگر به متن شهرداری تهران توجه داشته باشند.

وی افزود: شهرداری تهران یک اقیانوس است و می‌توان در این اقیانوس کار کرد، زیرا ظرفیت‌های اقتصادی شهر تهران فوق العاده است و به هیچ وجه نمی‌توان گفت: این مجموعه در کسب درآمد عاجز است.

وی ادامه داد: بنده معتقدم به اینکه ظرفیت‌های اقتصادی شهرداری تهران بسیار است و می‌توان درآمد سرشاری را از این طریق کسب کرد و شهری زیبا تحویل شهروندان داد. ضمن اینکه شورای شهر باید از مسائل حزبی و گروهی به صورت کامل فاصله بگیرد و فقط به امور حرفه‌ای و اداره شهر توجه کند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار