سازمان ليگ مقصر اصلي است
کد خبر: 779707
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003Gpv
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۹
جوابيه سازمان صدا‌و‌سيما به گزارش «جوان»
پيرو درج مطلبي در صفحه 16 روزنامه «جوان» مورخ يكشنبه 29‌فروردين 1395 با عنوان «رسانه ملي، جانبازان را به بازيگران سينما فروخت» توضيحات ذيل به عنوان پاسخ شبكه سوم سيما ارائه مي‌شود.
مديرمسئول محترم روزنامه جوان
سلام عليكم

پيرو درج مطلبي در صفحه 16 روزنامه «جوان» مورخ يكشنبه 29‌فروردين 1395 با عنوان «رسانه ملي، جانبازان را به بازيگران سينما فروخت» توضيحات ذيل به عنوان پاسخ شبكه سوم سيما ارائه مي‌شود. لطفاً ترتيبي اتخاذ فرماييد طبق قانون مطبوعات پاسخ ارائه شده در همان صفحه و براي اطلاع خوانندگان منتشر شود. درخصوص پوشش كامل مراسم قدرداني از 29 جانباز سرافراز ارتش جمهوري اسلامي ايران و خانواده‌هاي شهدا به اطلاع مي‌رساند: با توجه به هماهنگي به عمل آمده با مدير روابط عمومي نيروي زميني ارتش و مسئولان محترم هماهنگي مراسم، مقرر شده بود به دليل زمان‌بندي ورود تيم‌ها و پخش آگهي بازرگاني و...، مراسم ويژه قدرداني از ساعت 16:15 تا 16:30 به مدت 15 دقيقه انجام شود و مراسم اهداي گل توسط بازيكنان و كادر فني تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس نيز با ورود بازيكنان به زمين صورت گيرد، اما متأسفانه به‌رغم هماهنگي به عمل آمده، فرماندهي محترم نيروي زميني ارتش، با تأخير يعني در ساعت 16:40 وارد ورزشگاه شدند و مراسم دقايقي پس از ورود ايشان تقريباً همزمان با پخش آگهي‌هاي بازرگاني از ساعت 16:41:36 تا 16:51:37 آغاز شد. پخش آگهي‌ها نيز طبق جدول زمان‌بندي برنامه (كنداكتور) و براساس هماهنگي قبلي و تعهد سازمان به صاحبان آگهي‌ها انجام گرفت و پس از آگهي‌هاي بازرگاني نيز ادامه مراسم پخش شد. از سوي ديگر بايد يادآور شد كه مراسم اهداي گل توسط بازيكنان به جانبازان و خانواده معظم شهدا از طرف سازمان ليگ لغو شده بود كه پس از پيگيري‌هاي مكرر صدا و سيما، مدير روابط عمومي نيروي زميني ارتش اعلام كرد به‌‌رغم هماهنگي‌هاي قبلي و پيش‌بيني لازم، متأسفانه سازمان ليگ اين مراسم را لغو كرده كه در حال پيگيري از فدراسيون و سازمان ليگ هستيم. يادآور مي‌شود كه در سنوات گذشته، تمامي مراسم‌هاي فرهنگي و ارزشي در مناسبت‌هاي مختلف در ورزشگاه‌ها قبل از مسابقات فوتبال با هماهنگي به نحو احسن پوشش داده شده است. در ضمن برنامه‌ريزي لازم براي پخش گزيده مراسم فوق در برنامه پربيننده نود نيز انجام شده است. در پايان بايد به اين نكته اشاره كرد كه با توجه به عوامل و دلايل ذكر شده، تيتر انتخاب شده روزنامه «جوان» را بايد تيتري فرافكنانه دانست كه هيچ سنخيتي با موضوع ندارد؛ چراكه تلاش شده به جاي توجه به دلايل واقعي، رسانه ملي را عامل اين موضوع معرفي كند.
   
توضيحات جوان: همانگونه كه از جوابيه روابط عمومي سازمان صدا‌و‌سيما مشخص است، گزارش جوان كاملاً مستند و براساس اتفاقي است كه در جريان بازي دو تيم پايتخت‌نشين رخ داد. براساس توضيحاتي كه در جوابيه شبكه سوم سيما اشاره شده اين اتفاق از سوي فرماندهان ارتش به علت دير آمدن به ورزشگاه رخ داده است. در خصوص لغو مراسم تقدير از جانبازان هم صداو سيما، سازمان ليگ را مسئول اين اتفاق مي‌داند كه يكجانبه و بدون اطلاع مراسم را لغو كرده است. به هرحال روزنامه جوان براساس رسالت خبري خود و آگاهي بخشي جامعه اين گزارش را تهيه و توليد كرده است و در آن به دنبال زير سؤال بردن هيچ نهاد يا سازماني نبوده و نيست و عميقاً اميدوارم كه از اين به بعد با هماهنگي دستگا‌ه‌هاي دولتي، ديگر شاهد چنين رفتارهايي با جانبازان سربلند و سرافراز نباشيم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار