تیم مذاکره کننده هسته ای از حمایت و پشتوانه خوبی برخوردار هستند
کد خبر: 726095
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0032tD
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۳
امام جمعه خرم آباد:
امام جمعه خرم آباد با بیان این که تیم مذاکره کننده هسته ای از حمایت و پشتوانه خوبی برخوردار هستند، گفت: امید است این تیم با حمایت رهبری و مردم بتوانند از منافع ملی دفاع و دستاوردهای هسته را حفظ کنند.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی، نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد، در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به ولادت باسعادت امام حسن مجتبی(ع) گفت: با ولادت دومین ستاره امامت و ولایت هفته اکرام ایتام آغاز می شود.

وی با بیان این که اکرام ایتام سفارش امام علی(ع) است، افزود: حمایت از ایتام توسط افراد توانمند کاری بسیاربزرگ است.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی با اشاره به 12 تیر سالروز حمله ناوگان دریایی آمریکا به هواپیمایی مسافربری ایران در خلیج فارس عنوان داشت: این حادثه، از حوادث فراموش نشدنی و تکان دهنده جنایات آمریکا است.

وی با بیان این که این حرکت نقض قوانین بین المللی بود، خاطرنشان کرد: حمله ناوگان دریایی آمریکا به هواپیمایی مسافربری ایران، نشان دهنده این بود که تلاش آمریکا در منطقه شکست خورده بود و نشان از کینه دیرینه آمریکا از انقلاب اسلامی ایران است.

امام جمعه خرم آباد در ادامه با اشاره به پیش رو بودن شب های قدر افزود: شب های قدر را شب نزول قرآن است.

وی با تأکید بر این که شب های قدر را باید قدر بدانیم، عنوان داشت: شب قدر بهترین فرصت برای عبادت، استغفار و نزدیکی به خدای متعال است.

نماینده ولی فقیه در لرستان شب های قدر را قلب ماه مبارک رمضان بیان کرد و افزود: در ماه مبارک رمضان انسان ها با عبادت و استغفار خویش مورد رحمت و آمرزش الهی قرار گرفته و دعایشان اجابت می شود.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی با اشاره به شهادت حضرت علی(ع) اظهار داشت: تمامی صفات انسانی و الهی در وجود امام علی(ع) می گنجد.

وی با بیان این که جوانمردی، تقوا، اخلاص، شهامت، ایمان و تمامی صفات الهی و انسانی در وجود ایشان تجسم پیدا می کند، تصریح کرد: از میان صفات امام علی(ع)، دو صفت عبادت و عدالت برجسته ترین صفات ایشان است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به بحث مذاکرات هسته ای بیان داشت: مقطع کنونی مذاکرات هسته ای، هوشیاری وهوشمندی خاصی می طلبد.

وی با بیان این که امروز مذاکرات هسته ای به نقطه حساسی رسیده است، عنوان داشت: تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان باید مواظب باشند.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی با اشاره به زیاده خواهی آمریکا خاطرنشان کرد: آمریکا با رفتارموزیانه خویش و مواضع دوگانه آنها در صدد هستند که اهداف خود را پیاده کنند.

وی با بیان این که طرف مذاکره کننده هسته ای مرموز هستند، گفت: آمریکا مطالبات شیطانی دارد و امید است تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در برابر دسیسه های شیطانی آمریکا موفق شود.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی با اشاره به این که تیم مذاکره کننده هسته ای از حمایت و پشتوانه خوبی برخوردار هستند، افزود: امیدواریم با حمایت رهبری و مردم بتوانند از منافع ملی دفاع و دستاوردهای هسته را حفظ کنند و یک توافق خوب را به دست آورند.


نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار