کد خبر: 638281
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۰
اعتراض يك نماينده به ديدار اشتون با فعالان فتنه
عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس با محكوم كردن ديدار كاترين اشتون با محكوم فتنه ۸۸ تأكيد كرد: اين روزها قبح دخالت در مسائل داخلي در حال شكسته شدن است.
ابراهيم آقامحمدي، نماينده مردم خرم‌آباد در مجلس شوراي اسلامي در جلسه علني عصر ديروز پارلمان طي تذكري اظهار داشت: حق غني‌سازي جمهوري اسلامي ايران توسط 1+5 به رسميت شناخته شد، اما همگان شاهد بوديم كه خانم اشتون در تهران به اين سؤال پاسخ نداد و حاضر نشد حق غني‌سازي ايران را به رسميت بشناسد.
 
وي افزود: خانم اشتون با بازي با كلمات از حق غني‌سازي ايران گذشت و وزارت امور خارجه مانند بسياري از مواقع ديگر در اين‌باره واكنشي نشان نداد، البته خانم اشتون چند بار نيز با دخالت در امور داخلي كشورمان به ديدار فتنه‌گران رفت، حتي در تيم مذاكره‌كننده هسته‌اي كشورمان نيز دخالت كرد و پيشنهاد حضور استاندار اصفهان در آن تيم را داد كه باز هم متأسفانه وزارت خارجه هيچ واكنشي نشان نداد.

عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس با بيان اينكه اين روزها قبح دخالت در مسائل داخلي ايران در حال شكسته شدن است، تصريح كرد: اروپايي‌ها با زندانيان ايراني ملاقات مي‌كنند و وزارت خارجه مي‌گويد من در جريان نيستم، اگر وزارت خارجه عرضه ندارد مهمان‌هاي خود را كنترل كند، مجلس بايد به اين مسئله ورود و تصميماتي اتخاذ كند تا ديگر اين اتفاقات نيفتد.

آقامحمدي در پايان تذكر خود به تأكيدات مقام معظم رهبري در رابطه با اقتصاد مقاومتي اشاره كرد و گفت: ان‌شاءالله اين بار افراد آمادگي خود را به صورت عملي نشان خواهند داد تا شاهد عملياتي شدن اين دغدغه مقام معظم رهبري باشيم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار