کد خبر: 1222201
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۰
وزیر دفاع خبر داد
هیچ کشوری به اندازه ما در مرز‌های خود امنیت ندارد. البته انجام عملیات یک گروه تروریستی در مرز، توان او را نشان نمی‌دهد؛ زیرا اقدام او تروریستی است و نشان قدرتش نیست.

جوان آنلاین: وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح گفت: با استفاده از تجهیزات نوین، دوربین‌های پیشرفته، بالگردها، پهپاد‌ها و ریزپرنده‌ها میزان امنیت مرز‌های شرقی کشور را ارتقا می‌دهیم.

امیرسرتیپ آشتیانی در گفتگو با ایسنا درباره ایجاد استحکامات در مرز‌های شرقی کشور برای تقویت امنیت در این مرز‌ها اظهار کرد: در این طرح فقط مساله کشیدن دیوار نیست بلکه در مناطق مرزی برنامه‌های زیادی داریم که شامل ایجاد موانع، استفاده از تجهیزات نوین و دوربین‌های پیشرفته، بالگردها، پهپادها، ریزپرنده‌ها و امکانات مخابراتی و تسلیحاتی است. تجهیزات و آموزش‌های نیرو‌های مرزبانی هم مهم است و همه این‌ها در کنار هم امنیت مرز‌ها را تامین می‌کند.

وی افزود: هیچ کشوری به اندازه ما در مرز‌های خود امنیت ندارد. البته انجام عملیات یک گروه تروریستی در مرز، توان او را نشان نمی‌دهد؛ زیرا اقدام او تروریستی است و نشان قدرتش نیست.

وزیر دفاع خاطرنشان کرد: این اقدامات تروریستی در همه کشور‌ها رخ می‌دهد، اما الان ضریب امنیتی مرز‌های ما نسبت به خیلی کشور‌ها بالا است و با طرح جدیدی که اجرا می‌شود، ضریب امنیتی مرز‌های ما بالاتر خواهد رفت.

برچسب ها: وزیر دفاع ، پهپاد ، ایران
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار