کد خبر: 1184673
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004yBd
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۱
مستند «اختاپوس» با محوريت نمايش پشت‌پرده اغتشاشات و كارزار نبرد اطلاعاتي امريكا در ايران، جمعه ۲۴ شهريور‌ماه حوالي ساعت ۱۷ از شبكه 5 سيما روانه آنتن مي‌شود.

چگونگي شكل‌گيري يكي از گروهك‌هاي تروريستي و جاسوسي در ايران تحت امر سركردگاني در امريكا و روشن كردن آتش اغتشاشات از شهريور 1401 در اين مستند مورد توجه قرار گرفته است.
شهريور‌ماه سال گذشته زماني كه كارزار رسانه‌اي دشمن عليه حجاب و عفاف كليد خورد، اختاپوس سازمان‌هاي جاسوسي دشمن بازوهايش را تا عمق تهران گسترد و تلاش ‌كرد تا ماه‌ها آتش اغتشاشات روشن بماند. پيدا كردن سرنخ‌هايي از رازهاي يك شبكه بزرگ ضدامنيتي، سازمان اطلاعات فراجا را به كشف توطئه‌هايي رساند كه از خاك امريكا هدايت مي‌شد.
اين مستند با حضور برخي از اعضاي يك گروهك تروريستي در ايران به بررسي دقيق شكل‌گيري اين تيم جاسوسي و چگونگي رهبري اغتشاشات از خارج از ايران توسط افراد مشهور مي‌پردازد.
مستند «اختاپوس» با روايت داود نماينده در معاونت فرهنگي و اجتماعي فراجا و مؤسسه فرهنگي هنري ناجي هنر تهيه شده و مجري طرح توليد آن، مؤسسه فرهنگي هنري انديشه شهيد آويني است كه به همت شبكه5 سيما روانه آنتن مي‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار