کد خبر: 1135763
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004lSl
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۱
وزیر کار:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سال آینده خبر‌های بسیار خوشی برای مردم در حوزه اشتغال داریم و منابع بسیار خوبی را برای اشتغال از محل تبصره ۱۸ پیش بینی و تامین کرده‌ایم.

سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رابطه عملکرد یک سال اخیر وزارت کار و برنامه این وزارت‌خانه برای سال آینده  گفت: به لطف خداوند، وعده‌ای را که آقای رئیس جمهور در رابطه با ایجاد سالانه یک میلیون اشتغال داده بودند، در سال جاری محقق شده و ما به دو شیوه این موضوع را راستی آزمایی کرده ایم.

وی افزود:  شیوه اول، سامانه رصد است که هم پیامکی و هم تلفنی و هم با حضور میدانی، که اینها تایید کردند که یک میلیون فرصت شغلی ایجادشده است و از سوی دیگر از طریق بیمه شدگان تامین اجتماعی این موضوع را بررسی کرده‌ایم و خوشبختانه آن چیزی که محقق شده است بیشتر از پیش بینی ها بوده و ما خدا را از این بابت شاکر هستیم.

مرتضوی در پایان گفت: ما برای سال آینده خبرهای بسیار خوشی در حوزه اشتغال برای مردم داریم و هم منابع بسیار خوبی را برای اشتغال از محل تبصره ۱۸ پیش بینی و تامین کرده ایم.

وی اظهار داشت: در حوزه اشتغال در شهرداری‌ها و سازمان‌ها و ادارات هم پیش‌بینی‌های صورت گرفته است و هم دو سه مورد مشوق را آقای رئیس جمهور دستور داده‌اند، که به امید خدا خبرهای خوشی در آینده نزدیک به مردم اعلام خواهد شد.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار