برگزاری دوره آموزشی سواد‌ رسانه ‌و‌ هنر‌تبیین‌ در ‌فضای ‌رسانه
کد خبر: 1120368
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004hSS
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۵
معاون تبلیغ حوزه علمیه لرستان خبر داد؛
حجت الاسلام ولی پور، گفت: دوره آموزشی سواد‌ رسانه ‌و‌ هنر‌تبیین‌ در ‌فضای ‌رسانه ویژه طلاب حوزه علمیه خواهران و برادران و مبلغان استان برگزار می شود.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام محمد ولی پور، امروز(13آذر)، در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: جهاد تبیین در شرایط کنونی و با توجه به جنگ رسانه ای دشمن بیش از هر زمان دیگری در جامعه احساس می شود.

معاون تبلیغ حوزه علمیه لرستان به رسالت حوزه علمیه در عرصه جهاد تبیین اشاره کرد و افزود: حوزه های علمیه خواهران و برادران استان با توجه به ظرفیتی که دارند می توانند در عرصه جهاد تبیین و روشنگری در جامعه نقش آفرینی کنند.

وی خاططرنشان کرد: برای بهره مندی از این ظرفیت دوره آموزشی سواد رسانه و هنر تبیین در فضای رسانه ویژه طلاب و مبلغان حوزه علمیه لرستان برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام ولی پور بیان کرد: این دوره آموزشی با عنوان سواد رسانه و هنر تبیین در فضای رسانه در پنج جلسه وبیناری و با هدف تقویت فعالیت تبلیغی طلاب در این زمینه برگزار می شود.

وی اظهارکرد: طلاب حوزه علمیه خواهران و برادران، مبلغان و فارغ التحصیلان حوزه تا 16 آذر با ارسال اطلاعات خود به پایگاه بسیج طلاب حوزه علمیه استان می توانند ثبت نام کنند.

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار