۳۳۵ نفر از اراذل و اوباش در شرق استان تهران دستگیر شدند
کد خبر: 1118750
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004h2M
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۴
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شرق استان تهران از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد و گفت: با اجرای این طرح ۳۳۵ نفر اراذل و اوباش طی ۸ ماه گذشته دستگیر شدند.

سرهنگ داریوش صادقی‌فر، با اشاره به اجرای طرح مقابله با اراذل و اوباش در شرق استان اظهار داشت: طرح امنیت محله محور با رویکرد تأمین آسایش و آرامش عمومی در محله‌های جرم خیز سطح استان با هماهنگی مرجع قضائی اجرا و اوباش معروف که به‌صورت سازمان یافته به شرارت می‌پرداختند، شناسایی شدند.

وی افزود: در این طرح که با مشارکت رده‌های مختلف انتظامی به اجرا درآمد طی ۸ ماه گذشته ۳۳۵ نفر از اراذل و اوباش معروف در این طرح دستگیر و ۳۴۰ قبضه انواع سلاح جنگی و شکاری و مقادیر زیادی سلاح سرد کشف شد.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شرق استان با اشاره به اینکه متهمان جرائمی از قبیل شرارت، تخریب اموال عمومی، ایجاد مزاحمت، استفاده از سلاح سرد، نگهداری و توزیع مواد مخدر، شرکت در نزاع‌های دسته‌جمعی و ... را در پرونده کیفری خود دارند تصریح کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ صادقی‌فر در پایان با بیان اینکه پلیس اجازه هیچ‌گونه قدرت‌نمایی به اراذل و اوباش را نخواهد داد خاطرنشان کرد: با مجرمان، اراذل و اوباش و افرادی که بخواهند در جامعه نظم و امنیت عمومی را مختل کنند برابر قانون به شدت برخورد می‌کند.

منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار