ساماندهی کارکنان شهرداری قانون مدار می شود
کد خبر: 1115535
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004gCV
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۹
دبیر شورای اسلامی شهر کرج گفت: طی تشکیل کارگروه اجرایی منابع نیروی انسانی ساماندهی کارکنان شهرداری کلانشهر کرج قانون مدار می شود.
فاطمه منعمی در نطق پیش از دستور هشتادمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به متنی از شهید رجایی اظهارداشت:"در جهنم خدا یک جایی دارد که فشار عذابش مساوی است با گناه 36 میلیون انسان. آنجا جای من مسئول است که سخن و حرکت و برخوردم روی زندگی 36 میلیون انسان اثرگذار است، یک بله و یک نه سرنوشت 36 میلیون انسان را تحت الشعاع قرار می دهد".
دبیر شورای اسلامی شهر کرج به تشریح گراف تهیه شده در خصوص حقوق و مزایای کارکنان شهرداری اشاره کرد و افزود:این گراف توسط کارگروه اجرایی منابع نیروی انسانی بر اساس تبصره 9 بودجه 1401 شهرداری در راستای عدالت توزیعی در خصوص میانگین دریافتی خالص و ناخالص ، تعطیل کاری ، اضافه کاری با حذف مزایای مسئولیت شغلی در سطوح کارمندی و کارگری شهرداری تهیه شده است که در صحن شورای شهر بررسی شد.
عضو شورای اسلامی شهر کرج گراف حقوق و مزایای پرداختی مهرماه کارکنان شهرداری کرج کارمندی- کارگری به استثناء مزایای مسئولیتی و شغلی را توسط پاورپوینت به صورت کامل تشریح کرد.

 

 
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار