نقش بسیج در "جهاد تبیین"/ بسیجیان همواره در کنار مردم هستند
کد خبر: 1107413
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004e5V
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱
جبلی مطرح کرد
رئیس سازمان صدا و سیما گفت: بسیج همواره در حوادث طبیعی مثل زلزله و سیل با خدمات جهادی خود به مردم خدمت رسانی کرده است و در زمینه جهاد تبیین نیز نقش بسزایی در کنار سایر دستگاه‌ها و مسئولین در این زمینه دارد.

پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در خصوص نقش بسیج در جهاد تبیین گفت: بسیج از سال‌های دفاع مقدس تا کنون حضور فعالی در عرصه‌های مختلف داشته است.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر جهاد تبیین خاطرنشان کرد: همه‌ی دستگاه تلاش خود را در این راستا آغاز کرده اند و ما نیز موظفیم تا در این زمینه به وظایف خود عمل کنیم.

رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با اشاره به خدمات جهادی بسیج در عرصه‌های مختلف، یاد آور شد: بسیج نیز در کنار سایر دستگاه‌ها در فعالیت در زمینه جهاد تبیین نقش آفرینی می‌کند.

جبلی با بیان اینکه بسیج از زمان دفاع مقدس تاکنون در عرصه‌های جهادی نقش آفرینی کرده است، مطرح کرد: بسیج همواره در حوادث طبیعی مثل زلزله و سیل با خدمات جهادی خود به مردم خدمت رسانی کرده است و در زمینه جهاد تبیین نیز نقش بسزایی در کنار سایر دستگاه ها و مسئولین در این زمینه دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار