خون شهدا ضامن انقلاب و خنثی کننده توطئه های دشمن است
کد خبر: 1106675
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004dtb
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۵
نماینده ولی فقیه در لرستان:
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با اشاره به اینکه دشمنان وحدت کشور را هدف قرار داده اند، گفت: دشمن بداند خون شهدا ضامن انقلاب و خنثی کننده توطئه های دشمن است.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی روز پنجشنبه در آیین تشییع استوار یکم فرید کرم پور شهید مدافع امنیت در خرم‌آباد، گفت: فیض شهادت اصلی ترین راه رسیدن به قرب الهی است.

نماینده ولی فقیه در لرستان همانطور که بیش از ۷۰ موشک نقطه زن در غرب کشور بر مواضع ضد انقلاب فرود آمد، افزود:  همرزمان این شهید در مرزهای مختلف، از ایران اسلامی پاسداری می‌کنند و انتقام خون شهیدان را خواهند گرفت.

وی با اشاره به اینکه استکبار وحدت و انسجام کشور را هدف قرار داده است، گفت: دشمنان بدانند گرچه با دسیسه آنان، شهید تقدیم انقلاب شد اما راه او و همرزمانش مستمر و پرچم پرافتخار کشور به دست مردم بلند است.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی بیان کرد: شهادت، ما را در این مسیر راسخ و مستحکم تر کرده و بر اراده ما برای پاسداری از انقلاب می‌افزاید.

وی بر ضرورت بصیرت و هوشیاری در برابر توطئه های دشمن تأکید کرد و گفت: در شرایط کنونی هوشیاری و آرامش ملت تعیین کننده است.

امام جمعه خرم‌آباد با تأکید بر ضرورت برخورد قاطع با اغتشاشگران، برهم زنندگان نظم و امنیت و توهین کنندگان به مقدسات و حجاب عنوان کرد: ملت نمی‌پذیرد عده‌ای در خیابان اموال عمومی را تخریب کنند و حضور بدون دعوت مردم انقلابی در خیابان ها برای جلوگیری از حوادث تلخ جای تقدیر دارد.

وی از مردم به عنوان حامی نیروهای نظامی و انتظامی یاد کرد و اظهارداشت:  مردم گوش به فرمان رهبرمعظم انقلاب هستند و برای مشارکت در حفظ نظام تلاش خواهند کرد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی عنوان کرد: دستگاه قضایی نیز باید مخلان نظم و امنیت را اعمال قانون کرده و با افرادی که که کشور را به این سمت برده اند قاطعانه برخورد کند.

برچسب ها: شهدا ، انقلاب ، لرستان
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار