اغتشاشگران باید به اشد مجازات برسند/ پشتیبان امر به معروف و نهی از منکر هستیم
کد خبر: 1105959
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004di3
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۷
امام جمعه بروجرد:
حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه همه ما پشتیبان امر به معروف و نهی از منکر هستیم، گفت: اجازه داده نمی شود در کشوری که این همه شهید داده این اقدام و هنجارشکنی ها صورت گیرد.

به گزارش  جوان از لرستان، حجت الاسلام سیدعلی حسینی، عصر امروز در حرکت خودجوش مردم ولاتیمدار بروجرد در محکوم کردن هتک حرمت به مقدسات، گفت: یکی از دشمنان ما آمریکا است که تاکنون به کشورهای زیادی تجاوز کرده و کارنامه آمریکا بسیار سیاه است، اما رژیم عربستان یک رژیم نوکرصفت است که ترامپ از او به عنوان گاو شیرده یاد کرد، عربستان در یک روز ۸۱ جوان را که اعتراض مسالمت آمیز داشتند را گردن زد و یا منافقینی که سر سفره افطاری به زن و بچه مردم رحم نکرده و آنها را به خاک و خون کشیدند.

امام جمعه بروجرد افزود: امروز کسانی دم از حقوق زنان می زنند که در دنیا جنایت های زیادی را انجام داده اند این در حالیست که بانوان ایرانی الگویی برای همه بانوان هستند.

وی با بیان اینکه پلیس ما مظلوم است و قانون را اجرا می کند، عنوان کرد: ما انقلاب کردیم و همین سبب دشمنی دشمنان شده است، چرا که با پیروزی انقلاب و پیشرفت ایران، آنها رسوا شده و رو به افول هستند.

حجت الاسلام حسینی گفت: از مسؤولان امنیتی و اطلاعاتی تقاضا می شود لیدرهای آشوب ها و کسانی که آتش بیار معرکه و دست پروده دشمن هستند و جوانان را برای اغتشاش تحریک می کنند به اشد مجازات برسند.

وی با بیان اینکه به تعداد اندکی از بانوان که این روزها روسری از سر می کشند و با دین خدا دشمنی می کنند اخطار داده می شود که مورد برخورد قرار می گیرند، گفت: همه ما پشتیبان امر به معروف و نهی از منکر هستیم و اجازه داده نمی شود در کشوری که این همه شهید داده این اقدام و هنجارشکنی ها صورت گیرد.

امام جمعه بروجرد گفت: به خانواده هایی که جوانانشان ناخواسته تحت تاثیر تبلیغات دشمن قرار گرفته اند هشدار داده می شود که مراقب باشند که اگر این جوانان در میدان اعتراضات و اغتشاشات باشند مجازات می شوند و ممکن است به دست خائنان کشته می شوند.

برچسب ها: مردم ، انقلاب ، آشوبگران
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار