الزام تزریق دوز سوم واکسن کرونا اصناف در البرز
کد خبر: 1104012
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004dCe
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۰
رییس اتاق اصناف البرز تاکید کرد
رییس اتاق اصناف البرز از الزام واحدهای صنفی به ثبت نام در سامانه "ایران من" و تزریق سه دوز واکسن کرونا در این استان خبرداد.

بهروز حصاری اظهار داشت: طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه کرونا اصناف استان البرز هرچه سریع تر نسبت به تکمیل سه دوز واکسن و دریافت QR_Code مربوط از سامانه ایران من به نشانی asnaf.moi.ir اقدام کنند.

وی اضافه کرد: ضروری است تمام واحدهای صنفی نسبت به تزریق سه دوز واکسن کرونا و اخذ QR Code و نصب آن در واحد صنفی (در محل قابل رویت برای همگان) به فوریت اقدام کنند.
وی گفت: با توجه به افزایش مجدد ویروس کرونا ، شرط فعالیت واحدهای صنفی در این استان داشتن کارت واکسیناسیون مبنی بر تزریق سه دز واکسن و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی است.
حصاری بیان داشت: تیم های بازرسی اصناف و علوم پزشکی از این پس نظارت ویژه بر صنوف را خواهند داشت و چنانچه متصدی وکارکنان واحد صنفی واکسن تزریق نکنند برخورد قانونی خواهد شد.
رییس اتاق اصناف البرز گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده برای واحدهای متخلف اخطار کتبی پلمب صادر خواهد شد.

وی گفت: مسدود کردن پوز بانکی به مدت ۲ هفته برای واحدهای صنفی و پلمب به مدت ۳۰ روز درصورت عدم رعایت الزامات بهداشتی برای واحدهای متخلف در نظرگرفته شده است.

حصاری تاکید کرد: تزریق واکسن یک تکلیف اجتماعی است اما برای صنوفی که عرضه مواد غذایی و بهداشتی را دارند به عنوان یک اولویت است .

بیش از ۱۲۰ هزار واحدصنفی تولیدی ، توزیعی و خدماتی دراستان البرز فعالیت می کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار