بدهی قبوض انرژی مصرف کنندگان انگلیسی رکورد زد
کد خبر: 1100241
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004cDp
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۲
بدهی قبوض انرژی مصرف کنندگان انگلیسی به بالاترین حد خود رسیده است؛ به طوری که ۶ میلیون خانوار انگلیسی به طور متوسط ۲۰۶ پوند (۲۴۹ دلار) به تامین کنندگان انرژی بدهکار هستند.
سرویس بین الملل جوان آنلاین: به نقل از رویترز، بدهی قبوض انرژی مصرف کنندگان انگلیسی به بالاترین حد خود رسیده است؛ به طوری که ۶ میلیون خانوار انگلیسی به طور متوسط ۲۰۶ پوند (۲۴۹ دلار) به تامین کنندگان انرژی بدهکار هستند.

این رقم، پیش از افزایش دوباره مبلغ قبوض در ماه‌های اکتبر و ژانویه است.

انگلیس برای افزایش ۸۲ درصدی قبوض انرژی در ماه اکتبر آماده می‌شود و موسسات خیریه هشدار داده اند، در صورتی که دولت بسته حمایتی چند میلیارد پوندی برای کاهش آسیب ناشی از این افزایش هزینه فراهم نکند، میلیون‌ها نفر فقیر می‌شوند.

قبوض انرژی در ماه آوریل (فروردین ماه) ۵۴ درصد افزایش یافت و اکنون پایگاه اینترنتی Uswitch اعلام کرده است، با بدهی ۱.۳ میلیارد پوندی به تامین کنندگان انرژی، رقم بدهی انرژی به بالاترین حد خود رسیده که ۳ برابر رقم ماه سپتامبر گذشته است.

تقریبا یک چهارم خانوار‌ها ۲۰۶ پوند بدهکار هستند که در تنها ۴ ماه ۱۰ درصد افزایش یافته است.

این بدهی در زمانی روی هم جمع شده است که خانوار‌ها باید به طور معمول در حال ایجاد اعتبار در حساب‌های خود برای کمک به دوره پرهزینه‌تر زمستان باشند. Uswitch اعلام کرد، هشت میلیون خانوار در حال حاضر هیچ مانده اعتباری ندارند.

این ارقام، ابعاد چالشی را که دو نامزد تصدی پست نخست وزیری بعدی انگلیس در ۵ سپتامبر با آن مواجه هستند را نشان می‌دهد.

لیز تراس، وزیر امور خارجه و ریشی سوناک، وزیر سابق دارایی، در روز‌های اخیر تحت فشار هستند تا مشخص کنند که چگونه از مردم در سال آینده حمایت خواهند کرد.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار