مراسم عزاداری همراه با شور و شعور حسینی باشد
کد خبر: 1099708
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004c5E
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۲
امام جمعه بروجرد:
حجت الاسلام حسینی، بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در برگزاری مراسم عزاداری حسینی تأکید کرد و گفت: مراسم عزاداری محرم همراه با شور و شعور حسینی باشد.

به گزارش جوان از لرستان، حجت‌الاسلام  «سیدعلی حسینی»، امروز(14مرداد)، در خطبه های نماز جمعه این هفته با گرامیداشت 17 مرداد، روز خبرنگار و سالروز شهید محمود صارمی، اظهارداشت: شهید محمود صارمی  خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی که ۱۷ مرداد سال ۷۷ در مزارشریف افغانستان به شهادت رسید.

امام جمعه بروجرد با بیان اینکه شهید صارمی افتخار بزرگی برای ایران اسلامی است، افزود: شهید صارمی خبرنگاری شجاع و متعهد بود که مظلومانه در راه انجام وظیفه به شهادت رسید.

رسالت خطیر خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی

وی از خبرنگاران به عنوان چشم بینا و گوش شنوا یاد کرد و گفت: خبرنگاران  رسالت بزرگی در عرصه اطلاع رسانی بر دوش دارند.

حجت الاسلام حسینی تأکید کرد: خبرنگاران با رصد مسائل و مشکلات مردم و جامعه باید برای تسریع در رفع مشکلات طرح و راهکار مناسب ارائه دهند و در رفع مشکلات نقش آفرین باشند.

وی در ادامه بر اصل روحیه امانت داری در انعکاس اخبار تأکید کرد و گفت: خبرنگاران باید بر اساس مصلحت نظام و مردم گام بردارند.

پیوند بین عاشورا و انقلاب اسلامی در اولویت مداحان و مبلغان دینی قرار گیرد

حجت الاسلام حسینی با تأکید بر اینکه عزاداری های حسینی همراه با شور و شعور حسینی باشد، اظهارکرد: مداحان و مبلغان دینی به پیوند بین عاشورا و انقلاب اسلامی توجه کنند.

 

برچسب ها: نماز جمعه ، خبرنگار ، محرم
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار