حرکت توسعه محور نیروگاه منتظر قائم فردیس نشان از کارجهادی دارد
کد خبر: 1069914
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UKg
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۳
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با اشاره به نقش کلیدی نیروگاه منتظرقائم فردیس در تامین بخشی از برق کشور گفت که حرکت توسعه محور این نیروگاه بیانگر کارجهادی در این آن است.

سردار علیرضا حیدرنیا در بازدید از نیروگاه منتظر قائم فردیس ضمن قدردانی از تلاش کارکنان این مجموعه برای تامین برق کشور و البرز، گفت: صنعت برق پایه و اساس بسیاری از خدمات شامل صنعتی، اقتصادی، علمی و اجتماعی است.

همچنین مدیرعامل مجموعه نیروگاهی منتظرقائم با اشاره به استراتژیک بودن صنعت تولید برق و تعهد و همت مداوم کارکنان مجموعه در نگهداری و بهره برداری صحیح از مجموعه با قدمت بیش از ۵۰ سال گفت: تلاش این مجموعه بر حفظ و ارتقای سطح خدمات نیروگاه متمرکز شده است.

محسن دانک افزود: امروز با وجود تحریم های ظالمانه کارشناسان و متخصصان نیروگاه منتظر قائم با تمام تلاش نقش ارزنده ای در تامین بخشی از برق کشور را برعهده دارند.

وی گفت: نیروگاه منتظر قائم بیش از سه درصد برق شبکه سراسرس کشور را تولید می کند.

در ادامه ، فرمانده بسیج کارگری شهرستان فردیس به حرکت صادقانه و مستدام این نیروگاه اشاره کرد و بیان داشت: کارکنان این مجموعه مثال زدنی هستند و در بسیاری از تنگناها یاور نظام بوده اند و حضوری فعال در دفاع مقدس نیز داشته اند.

مهدی گل محمدی بیان داشت: تعدادی از کارکنان نیروگاه منتظرقائم با حضور در جبهه های جنگ تحمیلی به شهادت رسیدند که افتخاری بزرگ برای این مجموعه هستند.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) و هیات همراه از سایت عملیاتی مجموعه تولید برق منتظر قائم بازدید و از روند تعمیرات اورهال واحد ها و نحوه پیشرفت آن مطلع شدند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار