تمرکز دستفروشان در منطقه 1 نیازمند ساماندهی است
کد خبر: 1069756
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UI8
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۸
نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج:
نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج، با بیان اینکه تمرکز دستفروشان در خیابان های منطقه 1 به واسطه مرکزیت منطقه بسیار زیاد است، از شهرداری کرج و مسئولان منطقه خواست نسبت به ساماندهی این افراد اقدام کنند.

مریم قهرمانی صارم در جریان بررسی متمم بودجه سال 1400 شهرداری این کلانشهر، ضمن بیان این مطلب از مسئولان مربوطه خواست ساماندهی دستفروشان با توجه به شرایط اقتصادی بد جامعه موجب بی رونق شدن کسب و کار این افراد نشود.

قهرمانی به اقدامات انجام شده طی سال های گذشته اشاره کرد و گفت: اختصاص قسمت بالایی میدان طالقانی به دستفروشان و متمرکز کردن آنها در یک محل، باعث ساماندهی نسبی این افراد میشود و معضل سد معبر در خیابان های منطقه را تا اندازه قابل توجهی کاهش می دهد.

وی افزود: البته این کار در حیطه عملکرد سازمان ساماندهی مشاغل و فراورده های کشاورزی است اما با توجه به اینکه تاکنون کاری در این زمینه انجام نگرفته، انتظار داریم منطقه 1 نسبت به پیگیری موضوع اقدام کند.

به گفته این مسئول، در خیابان شهید بهشتی نیز با همین معضل روبرو هستیم که در گذشته دستفروشان مستقر به خیابان مانی هدایت شدند و بخشی از مشکل برطرف شد.

عضو شورای شهر کرج در بخش دیگری از گفته های خود به ضرورت مناسب سازی معابر منطقه اشاره کرد و گفت: وضعیت مناسب سازی در خیابان طالقانی شمالی مناسب تردد معلولین و سالمندان نیست. امیدواریم منطقه این امر را در دستور کار خود قرار دهد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار