بیچاره کسی که روی حمایت این بیچاره حساب باز کند!
کد خبر: 1066611
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TTP
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵
واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به ترند شدن هشتگ «اردوغان استعفا» در ترکیه
پایگاه‌های خبری گزارش داده‌اند که صد‌ها نفر از مردم ترکیه در اعتراض به سیاست‌های اقتصادی دولت این کشور که موجب کاهش چشمگیر ارزش لیر در برابر دلار شد به خیابان‌‌ها آمدند و در شبکه‌های اجتماعی نیز خواستار استعفای اردوغان شدند.

پایگاه‌های خبری گزارش داده‌اند که صد‌ها نفر از مردم ترکیه در اعتراض به سیاست‌های اقتصادی دولت این کشور که موجب کاهش چشمگیر ارزش لیر در برابر دلار شد به خیابان‌‌ها آمدند و در شبکه‌های اجتماعی نیز خواستار استعفای اردوغان شدند. کاربران ترک‌زبان با هشتگ «#ERDOĞANİSTİFA‌» اعتراض خود را بیان داشتند. کاربران فارسی‌زبان توئیتر نیز با استقبال از این کمپین ضمن بازخوانی مواضع گذشته اردوغان، کری‌خوانی‌های اخیر او را به سخره گرفتند و به حال امثال الهام علی‌اف، رئیس‌جمهور آذربایجان، که به اتکا به اردوغان حرف‌‌هایی را خطاب به ایران زده بود تأسف خوردند. در ادامه بخش‌‌هایی از واکنش‌های کاربران در این خصوص آمده است.

محمد شیروانی:
مردم ترکیه دارند هشتگ اردوغان استعفا می‌زنند! نکشیمون صاحب منطقه :))

حسین اقبالی:
در پی ایجاد نارضایتی‌های گسترده اجتماعی در ترکیه، سقوط شدید ارز لیر در برابر دلار و همچنین کمبود بسیاری از مواد غذایی مردم ترکیه هشتگ #ERDOĞANİSTİFA را به ترند اول این کشور تبدیل کردند.

عبدالله گنجی:
مواجهه غرب با ترکیه را ببینید! اردوغان فقط می‌خواهد کمی خودی نشان دهد و قدری جدا از هژمون غرب بایستد یا از مداخلات غرب در کشورش جلو‌گیری کند. یک‌شبه یک‌چهارم ارزش پولش نابود شد. اگر بخواهی زیر بلیت نظام سلطه نباشی یا بندگی نکنی و قدرت هم نداشته باشی یک‌شبه نابودی.

سما ارجمند:
یادتونه رهبر حکیم‌مون گفتن کسی که برای برادرش چاه بکنه خودش اول میفته توش؟ افتاد... #اردوغان

مهدی یحیایی:
لیر ترکیه با سقوط بی‌سابقه یک رکورد جدید را ثبت کرد. یکی دیگر از رکوردهای ثبت شده این کشور فرار سرمایه‌داران از این کشور ورشکسته است. آمار‌ها نشان می‌دهد که در سه سال گذشته 23 هزار سرمایه‌دار شناخته شده، ۱۰ هزار میلیونر و ۱۳ هزار کارآفرین و بازرگان، ترکیه را برای همیشه ترک کرده‌اند.

سیدپویان حسین‌پور:
‏از دیروز پریروز، در شبکه‌های اجتماعی ترکیه، هشتگ اردوغان استعفا ترند شده... بعد شما حساب کنید الهام علی‌اف نادان، روی حمایت این بیچاره حساب باز کرده است!

علی جوانمردی:
شکست رؤیای احیای امپراتوری عثمانی و پایان عصر اردوغان در ترکیه! هشتگ درخواست استعفای اردوغان در ترکیه ترند شد. صحبت‌های اردوغان در مورد دلار و ارزش بهای لیر که به مردم توصیه می‌کرد دلار نخرند و ارزش لیره ترکی بالا می‌رود، همه دروغ از آب درآمد. #ERDOĞANİSTİFA

محمود میرحاجی:
یارو ادعا کرده بود بدون اطلاعش خاکی جابه‌جا نشه. الان ترند شده باید خودش جابه‌جا بشه! #اردوغان- ‌استعفا

حسن رسولی:
اردوغان (۷ شهریور): «هرکس بخواهد یک سنگ را هم جابه‌جا کند، باید اول از ترکیه مجوز بگیرد!» امروز (۳ آبان) مردم ترکیه هشتگ #ERDOĞANİSTİFA (اردوغان استعفا) رو ترند کردند. ازش اجازه گرفته بودن؟

عبدالرضا واسعی:
اردوغان چوب هر چی رو نخوره چوب حمایت از تروریست‌های تکفیری رو خواهد خورد. جو امنیتی درست کردن و بگیر و ببندد اثر وضعی شراکت در هدر دادن خون بی‌گناه رو دفع نمی‌کنه! آهای اردوغان نمک‌نشناس خودکرده را تدبیر نیست؟ #ERDOĞANİSTİFA

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار