جانشین فرمانده نیروی انتظامی: یگان ویژه در فتنه ۸۸ درخشید
کد خبر: 1064820
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004T0W
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۷
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: یگان ویژه در برابر هنجار شکنان و ناامن کنندگان بت شکن است.
سرویس جامعه جوان آنلاین: مراسم سومین روز از هفته ناجا با حضور سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی در مراسم صبحگاه عمومی یگان‌های ویژه ناجا برگزار شد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت:همین که در عصر انقلاب اسلامی و مدیریت ولایت فقیه زندگی می‌کنیم برای ما توفیقی است و توفیق بیشتر اینکه لباس نیرو‌های مسلح را به تن داریم و بالاتر اینکه فرمانده ما یک فقیه و مجتهد در جایگاه، ولی فقیه و نایب امام عصر (عج) است و این تفاوت نیروی مسلح ما نسبت به سایر کشورهاست چراکه وصل به طاغوت نیست و به دین وصل است و در هر عرصه‌ای که وارد می‌شود موفق و پیروز است.

سردار رضایی تصریح کرد: از سرمایه‌های نیروی مسلح اعتماد مردم است که نتیجه هدایت فرمانده کل قوا است. امروز نیرو‌های مسلح ایران در جهان زبانزد و سرافراز است.

جانشین فرمانده ناجا گفت: نیروی مسلح همه چیز را در راه خدا می‌بیند و امروز نیروی مسلح ما در داخل جغرافیای سیاسی ایران و چه در مرز‌ها به عنوان مستشار بت شکن است؛ مدافعان حرم پوزه استکبار را به خاک مالیده و استکبار در آخر از منطقه خارج شده و مردم آن‌ها را از افغانستان با ذلت و خواری فراری دادند.

وی با بیان اینکه موج انقلاب اسلامی به برکت انسجام نیرو‌های مسلح در ایران دیده می‌شود جبهه مقاومت بخشی از مسیر نیروی مسلح و شعاع انقلاب اسلامی است تصریح کرد: امروز انقلاب در مسیر بعثت و عاشورا است که بسترسازظهور است. امروز نیروی مسلح مفتخر است که خود را بستر ساز ظهور می‌بیند، چرا که بعد از ۴۱ سال از انقلاب منسجم‌تر در انجام وظایف قانونی و الهی هستیم.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه ناجا امروز تکیه گاه و در کنار مردم بوده و در بسیاری از موارد، چون بحران کرونا و برقراری امنیت در انتخابات در کنار مردم بوده است اظهار داشت: دشمنان از ابتدای انقلاب، کودتا، جنگ تحمیلی و ترور‌ها را آغاز کردند که همه را خنثی کردیم.

وی تاکید کرد: ایران اسلامی امن است در حالی که هجمه‌های سیاسی و فرهنگی تحمیل کردند، اما به خود آن‌ها برگشت.

سردار رضایی افزود: ناجا خادم مردم است و مردم از ناجا اقتدار توام با مهربانی می‌بیند.

وی افزود: یگان ویژه ناجا همه کاره است در کنار مردم قرار دارد در سیل، انتخابات، کرونا و ... و باید گفت یگان ویژه در برابر ناهنجارکنندگان و ناامن کنندگان بت شکن است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: در اغتشاشات خوزستان حق با مردم بود، اما دشمن از این مساله سو استفاده کرده، اما ناجا در کنار مردم آمد و این توطئه را خنثی کرد؛ باید گفت که قوای یگان ویژه، اسلامی است و هوشمندانه عمل می‌کند، حقوق شهروندی را حفاظت کرده و پاسدار ارزش‌ها است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: امروز روح حاکم بر یگان ویژه انقلابی بودن و هوشمندانه عمل کردن است؛ دشمن توطئه و فتنه‌های بسیاری ایجاد می‌کند مثل توطیه‌های سال‌های ۹۸،۹۹ و ۸۸ که همه خنثی شد و در فتنه ۸۸ یگان ویژه خوش درخشید.

سردار رضایی با بیان اینکه امروز نیرو‌های مسلح به یگان ویژه افتخار می‌کند بر ادامه این مسیر تاکید کرد و گفت: امروز یگان ویژه نیروی استراتژیک در منطقه و شکست ناپذیر است.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار