تکریم ارباب رجوع اولویت برتر مدیریت شهری است
کد خبر: 1064094
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Soo
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸
رئیس کمیسیون شهر هوشمند شورای شهر کرج:
‫رئیس کمیسیون شهر هوشمند، اقتصاد شهری و مشارکت‌های شورای شهر کرج تکریم ارباب‌رجوع را ازجمله اولویت‌های برتر مدیریت شهری خواند.

عمار ایزدیار ‫ضمن بازدید از میز خدمت شهرداری منطقه هشت، با اشاره به اینکه رفع دغدغه‌های مردم در دستور کار شهرداران باشد‫، اظهار کرد: تسریع در رسیدگی به درخواست‌های مردمی، تکریم ارباب‌رجوع و به دست آوردن رضایتمندی شهروندان در سیستم اداری مدیریت شهری از اولویت‌های برتر این مجموعه است.

وی بیان کرد: ‫رفع مشکلات شهروندان باید در دستور کار قرار بگیرد و کارکنان باید با جدیت تمام در حل معضلات شهر و شهروندان هماهنگ باشند.

‫رئیس کمیسیون شهر هوشمند، اقتصاد شهری و مشارکت‌های شورای شهر کرج خطاب به مدیران مناطق تأکید کرد: اولویت‌های شهر و مردم را مدنظر قرار دهید و به مسائل و مشکلات مردم به‌صورت ویژه رسیدگی کنید.

ایزدیار یادآور شد: ازجمله خدمات میز خدمت در شهرداری مناطق، استفاده از فرم‌های فرآیند واحدهای شهرسازی و صدور پروانه، حفاری، مشاغل و دبیرخانه کمیسیون ماده ۱۰۰ و... است که در اختیار ارباب‌رجوع قرار می‌گیرد که می‌توانند بامطالعه آن از روند انجام کار و نیز مدارک موردنیاز مطلع شوند که این امر موجب تسهیل امور و صرفه‌جویی در وقت ارباب‌رجوع می‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار