وزیر کشور:اولویت دولت سیزدهم تقویت مناسبات همسایگی است
کد خبر: 1063967
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Sml
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
وزیر کشور گفت: سیاست همسایگی یعنی اینکه همسایه‌ها برای ما اولویت دارند و به همین دلیل همواره همه کشورهای همسایه را به گفت‌وگو و دوستی دعوت کرده‌ایم.

 احمد وحیدی عصر امروز در جمع خبرنگاران، موضع جمهوری اسلامی ایران با کشورهای همسایه را دوستی اعلام کرد و گفت: اولویت دولت سیزدهم تقویت مناسبات همسایگی است.

وی افزود: سیاست همسایگی یعنی اینکه همسایه‌ها برای ما اولویت دارند و به همین دلیل همواره همه کشورهای همسایه را به گفت‌وگو و دوستی دعوت کرده‌ایم.

وزیر کشور بیان کرد: سوء تفاهمات پیش آمده هم با پیگیری وزارت خارجه ان شاالله حل می‌شود. امروز شرایط، شرایط همکاری و توسعه است و دولت و ملت ایران آماده هستند که روابط گسترده و خوبی را سامان دهند.

بخش زیادی از زائرین اربعین حسینی به داخل کشور برگشته‌اند

وی همچنین در خصوص آخرین وضعیت زائرین اربعین حسینی هم تصریح کرد: بخش زیادی از زائرین اربعین حسینی به داخل مرزهای کشور برگشته‌اند و روال کار به صورت عادی و با برنامه ریزی حساب شده پیش می‌رود.

وزیر کشور با اشاره به اینکه تمهیدات خوبی هم به لحاظ زمینی و هوایی برای بازگشت زائرین عزیز پیش بینی شده، بیان کرد: تاکنون هیچ مشکل خاصی در بازگشت زائرین به کشور نداریم.

استاندار اردبیل جوانی پرتلاش و انقلابی است

وحیدی در ادامه با اشاره به معارفه استاندار جدید اردبیل،گفت: امروز جوانی ارزشمند، پرکار، پرتلاش، فهمیده، مطلع به استان و فرزند استان به عنوان استاندار اردبیل معرفی شده و ان‌شاالله با همراهی مردم شعارهای دولت مردمی و انقلابی را تحقق بخشد.

وی در این خصوص گفت: استاندار جدید توانمندی‌های ارزشمندی دارد و این موضوع را در مسؤولیت‌های قبلی‌اش نشان داده است.

وزیر کشور با بیان اینکه با بررسی همه جوانب اعم از توانمندی شخصیتی، علمی و توان مدیریتی، استاندار جدید اردبیل انتخاب شده، تاکید کرد: استاندار جدیدفردی مناسب برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است.

وحیدی با تاکید بر اینکه استان نیاز به کار و توسعه بیشتر دارد، گفت: استان اردبیل با ظرفیت‌های بسیار زیاد و همچنین شخصیت‌های علمی و انقلابی نظیر آیت الله عاملی و سایر بزرگان قابلیت بالایی در رسیدن به نقطه مطلوب توسعه و جهش اقتصادی و فرهنگی دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار