کشف جسد پتو پیچ شده در جاده امامزاده داوود
کد خبر: 1063007
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004SXH
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰

مأموران پلیس تهران جسد پتوپیچ شده مرد میانسالی را در جاده امامزاده داوود کشف کردند که مشخص شد وی چهارروز قبل از یکی از شهر‌های استان خراسان رضوی برای کار به تهران آمده‌بود. تحقیقات برای شناسایی عاملان مرگ مرد شهرستانی از سوی مأموران ادامه دارد.
به گزارش جوان، ساعت‌۸:۳۰ صبح دیروز سی‌ام شهریور قاضی رحیم دشتبان، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری ۱۴۳ امامزاده داوود از کشف جسد مرد میانسالی در جاده امام زاده داوود با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد. تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد ۵۰‌ساله‌ای به نام منصور روبه‌رو شدند که به طرز مشکوکی به کام مرگ رفته بود. یکی از مأموران پلیس درباره کشف جسد گفت: دقایقی قبل همراه یکی از همکارانم با خودروی کلانتری در محدوده استحفاظی در حال گشت‌زنی بودیم که جسم پتوپیچ شده‌ای در کنار جاده توجه ما را به خودش جلب کرد. جسم پتو پیچ شده با کمی فاصله از جاده در کنار گودالی افتاده بود که خودرو را نگه داشتیم و با پای پیاده به آن نزدیک شدیم. دور پتو با طناب بسته شده بود و از شکل آن مشخص بود که باید داخل آن جسد انسانی باشد که طناب را باز کردیم و با جسد مرد میانسالی روبه‌رو شدند. مرد میانسال با لباس‌های بیرون داخل پتو پیچانده شده‌بود که در بررسی داخل جیب‌های مرد فوت شده کارت ملی وی را پیدا کردیم که مشخص شد وی منصور نام دارد. از آنجایی که احتمال می‌رفت این مرد به قتل رسیده‌است بلافاصله موضوع را به بازپرس جنایی خبر دادیم. در حالی که پزشکی قانونی در محل حادثه اعلام کرد از مرگ مرد میانسال حدود ۱۰‌ساعت گذشته است، مأموران پلیس در تن‌پیمایی با کبودی‌های روی شکم و بریدگی در زیر یکی از چشمان منصور روبه‌رو شدند که حکایت از آن داشت وی از سوی فرد یا افرادی به قتل رسیده است. تحقیقات تیم جنایی نشان داد منصور اهل یکی از شهر‌های استان خراسان در نزدیکی شهر مشهد است که به گفته خانواده‌اش چهار روز قبل از شهرستان برای کار راهی تهران شده‌است.
همچنین مشخص شد وی پس از آمدن به تهران در همان نزدیکی مشغول به کار بوده‌است که دقایقی قبل جسدش کشف می‌شود.
از سوی دیگر در بررسی‌های فنی این فرضیه برای مأموران قوت گرفت که منصور در محل دیگری به احتمال زیاد از سوی فرد یا افرادی به قتل می‌رسد و قاتل یا قاتلان جسد وی را به این مکان منتقل می‌کنند.
در ادامه جسد به دستور بازپرس جنایی برای انجام آزمایش‌های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.
همچنین بازپرس ویژه قتل دستور داد مأموران پلیس همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه از همکاران و صاحبکار منصور تحقیق کنند تا راز مرگ مشکوک وی بر ملا شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار