اسلامی: تله‌های بیگانگان به بهانه‌های هسته‌ای را برمی‌داریم
کد خبر: 1060258
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Row
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۴

رئیس جدید سازمان انرژی اتمی اظهار کرد: ما در راستای رفع موانع بر سر راه پیشرفت کشور و برداشتن تله‌هایی که بیگانگان به بهانه‌های هسته‌ای ایجاد کردند، حرکت می‌کنیم.
به گزارش ایسنا، محمد اسلامی، رئیس جدید سازمان انرژی اتمی اظهار کرد: سازمان انرژی اتمی یکی از بخش‌های بسیار استراتژیک کشور است و تأثیر مهمی برای قدرت‌سازی ملی دارد. مردم برای اینکه قله‌های رفیع پیشرفت را تسخیر کنند، بیش از پیش به فعالیت سازمان‌های تأثیرگذار که محرک توسعه در بخش علم و فناوری هستند، مثل سازمان انرژی اتمی نیاز دارند.
وی ادامه داد: ما با راهبرد توسعه، تعالی و تحول‌گرایی در راستای رفع موانعی که بر سر راه پیشرفت کشور است و برداشتن تله‌هایی که بیگانگان بر سر راه پیشرفت کشور به بهانه‌های هسته‌ای ایجاد کردند، حرکت می‌کنیم. به یاری خداوند و تلاش بی‌وقفه دانشمندان ارزشمند و جوانانی که در سازمان انرژی اتمی شاغل هستند می‌توانیم این اهداف را محقق کنیم. همچنین در بخشی از این رویداد تغییر و تحول مدیریتی سازمان انرژی اتمی، دکتر صالحی، رئیس پیشین سازمان با تقدیر از رئیس‌جمهور به دلیل انتخاب شخصیتی فرهیخته برای سازمان، گفت: اکنون خیال خانواده سازمان انرژی اتمی ایران مطمئن شد که مدیریت این دستگاه در دست فردی دلسوز، صاحب اخلاق و تدین و صاحب علم و تجربه است.
وی با اشاره به پروژه‌های در شرف اتمام سازمان انرژی اتمی از جمله ساخت بیمارستان یون درمانی ابراز امیدواری کرد این پروژه‌ها در یک سال آینده به بهره‌برداری برسند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار