روند بررسی گزینه‌های تصدی شهرداری کرج شفاف خواهد بود
کد خبر: 1059260
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004RYq
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۴
رئیس شورای شهر کرج:
رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: روند رسیدگی به گزینه های شهرداری کرج در فضایی شفاف و با حضور خبرنگاران رسانه های جمعی انجام خواهد شد.

جواد چپردار در نطق پیش از دستور پنجمین جلسه رسمی شورا با بیان اینکه از روز نخست بنای شورای ششم کرج بر مستند و شفافیت امور بوده و هست و در خصوص انتخاب شهردار مطابق با امتیازات تصمیم گیری می شود، اظهار کرد: نامزدهای تصدی شهرداری کرج در نشست علنی با حضور اصحاب رسانه برنامه های خود را ارائه خواهند داد و در ادامه اعضای شورای شهر طبق فرایند قانونی  با لحاظ اکردن متیازات کمیسیون های تخصصی به گزینه های مدعو رای نهایی می دهند و در اولین فرصت شهردار کرج را انتخاب و به وزارت کشور معرفی خواهیم کرد.

وی با تسلیت جان باختن یکی از پاکبانان خدوم شهر کرج (مرحوم اکبر شاهمرادی) در جریان حادثه تصادف در هفته گذشته بیان داشت: ما و همکارانمان در شورای ششم در همراهی و مساعدت خالصانه با نهایت تواضع در کنار خانواده فهیم، مظلوم و داغدیده ه خواهیم بود و امیدواریم این آخرین حادثه غم انگیز در مدیریت شهری یا پیمانکاری های مربوطه باشد، البته بررسی  تکالیف مدیریتی یا پیمانکاری در بروز حوادثی از این دست در اولویت برنامه هایمان خواهد بود.

چپردار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم گفت: ولایتمداران واقعی شهدا بودند که در نهایت بی خبری، غایت اخلاص، موعد رهسپاری به میدان رقص خون کردند و ایستاده جان دادند.

وی با بیان اینکه ما با دوستانمان ولایتمداری را با گروهان غواصی علیرضا آملی در امواج اروند، یدالله کلهر در شلمچه، حسین اسکندرلو در مهران، شعبان نصیری در حاج عمران و سلیمانیه عراق تلمذ کرده ایم، بیان داشت: ما در امتداد راه شهیدان اعتصامی، حاجی قاسمی، مهاجری، ایزدیار، سعیدی سیرایی، محمد، حسین و خسرو به ولایتمداری رسیده ایم.

رئیس شورای شهر کرج خاطرنشان کرد: ولایتمداران حقیقی رزمندگانی هستند که فرمان فرمانده خود را حکم‌ امام‌ تلقی نموده و در خاکریز مردانگی مشقِ عشق کردند.

وی افزود: ما در میدان ولایتمداری دیر نیامده ایم که زود از آن به دَر رویم یا آنکه در آغاز راه شورای ششم تسلیم غوغا سالاری های مرتزق به بیت المال شویم و از تکلیف اصلی مان باز بمانیم یا وارد بازی معدود حواشی مشهود شویم، چرا که از یادمان نمی رود و حواسمان هست به مردم فهیم و انقلابی قول مدیریت های جهادی در مسیر ولایت با صداقت، هوشمندی و شفافیت را داده ایم.

 رییس شورای اسلامی شهر کرج گفت: برای ما که از تبار رزمندگان، شهدا و ارزش های انقلاب اسلامی هستیم، هنوز فرمانده میدان حکم امام و رهبرمان را دارد و این فرمانده نمایندگی عزیز ولی فقیه در استان است که همواره در معیت شان گزارش عملکردمان را ارائه داده و از راهنمایی، ارشاد، نصایح و خطبه های روشنگر ایشان بی وقفه و بلا واسطه بهره خواهیم برد.

چپردار اظهار داشت: این روزها در کنار همگرایی، دلسوزی، راهنمایی، مشایعت و خداقوت که از زبان یا قلم های بسیاری در باب اهتمام جهادی شورای ششم ساطر شده، شاهد آن بوده ایم که برخی با بازی واژه ها، برخی با انقلابی گری عند الوقت، برخی با جیغ های انالحق و برخی با تَکرار سیاست بازی های مرسوم و شاید هم چِک سِتانیدن های سفید از  تَتَمِّه پول های کثیف در  مشایعت از انقلاب جانمایی نموده اند، غافل از آنکه چشم های بصیرت مدار فرزندان این شهر سبقه، سنخیت، عملکرد، گفتمان، جلسات و مواضع این روزهای من شما و برخی را رصد خواهند کرد، بی تردید نسبت واقعی با ولایت،انقلاب و ارزش ها ملاک حقیقت خواهد بود.

رییس شورای اسلامی شهر کرج گفت: فرزندان راستین انقلاب، ولایتمداری و ایثارگری در کانال ایثار و خاکریز خدمت به مردم اهتمام جهادی و خالصانه را در برنامه خود دارند، البته کانال های ما مجازی نیست و از جنس خاکریز های دفاع مقدس در شلمچه، قلاویزان، حاج عمران، ماووت، قمیش،اچ ام الرصاص، سلیمانیه و  مرصاد است که عیناً حقیقت روشن، شفاف و سراسر محض است.

چپردار بیان داشت: از آنجا که سرمشق تعامل، ایثار و تواضع را از شهدا آموخته ایم، برای منتقدین خبری به شرط پاکدستی احترام  قائلم و باور دارم، شان ما به اندازه بضاعت مان در تقوا، اخلاق و ارزش های انقلاب اسلامی است، عناوین یا ریاست های زود گذر، موقت و حقوقی اثری در آن نخواهد داشت و فقط بهانه ای است برای نوکری مردم آن هم اگر لیاقت، توفیق و امکانش با عاقبت به خیری میسر گردد.

وی افزود: از تریبون شورای اسلامی شهر کرج که به برکت خون شهیدان و رای پاک مردم فهیم چند صباحی نوبت خدمت و نوکری در اختیار منتخب کوچک شهرمان کرج قرار گرفته اعلام می نمایم، خدا کند این خبرهای بسیار اندک، زرد، گعده های ریالی بسیار محدود و فریاد انالحق انقلابی نماهای تازه به دوران رسیده، متصل به رشته پول های کثیف، سیاست های مردود و پدرخواندگی های مترود نباشد و اگر خدای ناکرده این قصه های مکرر مستند شود بی تردید به رسم انقلاب، اخلاق رزمندگی، بصیرت ولایی و آن جسارت میدان های نبرد یک به یک آن را در محضر شریف مردم فهیم در معیت رسانه های انقلابی، اصیل و شناسنامه دار شهر شفاف و صادقانه هویدا خواهیم کرد.

رئیس شورای شهر کرج با بیان اینکه گزارشاتی در خصوص تخلفات برخی کارکنان شهرداری کرج گزارش شده است، گفت: از شهردار کرج انتظار می رود با تهیه مستندات اقدام لازم را انجام دهد

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار