شاهد احمدلو: «گاندو» اثری خنثی نیست
کد خبر: 1056802
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QvC
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۵

 

جواد افشار به عنوان کارگردان سریال گاندو توضیحات کاملی پیرامون داستان‌های حقیقی این اثر برای ما تعریف کرد و همین عاملی بود که به شخصه به نقش نزدیک‌تر شوم.
شاهد احمدلو بازیگر سریال «گاندو» درباره حضورش در سریال «گاندو» به میزان گفت: ابتدا به دلیل علاقه خود به جواد افشار بازی در این سریال را قبول کردم، وی از همکاران قدیمی و خوب من است و بدون شک حضور جواد افشار مهم‌ترین معیار من برای حضور در این اثر است. دومین عاملی که مرا به حضور فصل دوم گاندو جذب کرد، فیلمنامه درست و بدون ایراد اثر به نویسندگی آرش قادری است.
بازیگر سریال «گاندو» در همین رابطه عنوان کرد: گاندو در فصل اول خود با موفقیت و اقبال مردمی روبه‌رو شده بود، این اثر بنا به سابقه خوب و همچنین نگاه ملی خود توانسته در میان مخاطبان جای خود را پیدا کند و در فصل دوم هم این رویه را ادامه دهد. وی درباره بازخورد مخاطب در قبال فصل دوم سریال گاندو افزود: خوشبختانه این سریال به خوبی توسط مردم مورد قبول واقع شده است، با وجود اینکه به واسطه پروسه ساخت فصل دوم به دو بخش تقسیم و پخش ادامه آن به زمانی دیگر موکول شد و این شب‌ها دوباره شاهد پخش این مجموعه هستیم، خدا را شاکرم که بازی من هم در نقش دستیار جاسوس توسط مردم باورپذیر قلمداد شده است و به خاطر کاراکتر متفاوتی که بازی کرده‌ام انرژی‌های مثبتی دریافت می‌کنم.
احمدلو درباره نحوه رسیدن به نقش خود در سریال گاندو اضافه کرد: طبیعتاً بنیان اصلی کاراکتر در متن به خوبی آمده بود و من به عنوان بازیگر محصول اولیه خوبی در دست داشتم تا بتوانم کاراکتر را پرورش دهم، از سویی جواد افشار و هدایت وی نه تنها برای من بلکه برای بسیاری از بازیگران راهگشا بود. جواد افشار به عنوان کارگردان توضیحات کاملی پیرامون داستان‌های حقیقی این اثر برای ما تعریف کرد و همین عاملی بود که به شخصه به نقش نزدیک‌تر شوم. نقش من، چون برآمده از لایه‌های شناخته شده جامعه است، کار سختی نبود، به نوعی که من نباید دایره اطلاعات خودم را درباره جاسوسان گسترده کنم، بنابراین تنها به متن و هدایت کارگردان بسنده کردم. به نظر من اگر نقد مثبت و منفی وجود دارد، اگر سریالی حواشی خاص خود را دارد به این معناست که سریال به خوبی و توسط موافقان و مخالفان دیده شده است، این مهم‌ترین دلیل برای موفق دانستن گاندو است. گاندو به هیچ وجه اثری خنثی نبوده است، به همین علت و با توجه به نگاه امنیت ملی خود طبیعتاً باید بیشتر از آثار دیگر با چنین حجمی از نظرات روبه‌رو شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار