انصراف یکی از ۱۲ گزینه نهایی انتخاب شهردار تهران
کد خبر: 1056195
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QlP
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
منتخب شورای ششم تهران از انصراف سیدصولت مرتضوی یکی از ۱۲ گزینه نهایی انتخاب شهردار در پایتخت خبر داد و گفت: احتمالا انتخاب نهایی شهردار در یک مرحله دیگر انجام خواهد گرفت.
سرویس جامعه جوان آنلاین: پرویز سروری منتخب شورای ششم درباره روند انتخاب شهردار در پایتخت، اظهار داشت: سیدصولت مرتضوی یکی از ۱۲ گزینه پیشنهادی انتخاب شهردار در پایتخت از قبول مسؤولیت در شهرداری تهران انصراف داد و یکی از دلایلی که ما تعداد گزینه‌های نهایی را ۱۲ نفر اعلام کردیم همین احتمال انصراف برخی از افراد بود.

وی گفت: علیرغم احتمال انصراف از طرفی برای اینکه همه گزینه‌ها افراد قوی و دارای شرایط بودند امکان حذف آن‌ها وجود نداشت.

منتخب شورای ششم ادامه داد: اینکه انتخاب نهایی شهردار پایتخت در چند مرحله دیگر انجام شود معلوم نیست و باید ببینیم چگونه به جمع‌بندی می‌رسیم و اکنون این سؤال برایمان مطرح است که آیا واقعا لازم خواهد بود که مراحل دیگری را داشته باشیم و به طور مثال دوباره چند گزینه نهایی انتخاب کنیم.

سروری خاطرنشان کرد: بنابراین با سوالات پیش آمده بین منتخبین احتمال دارد که انتخاب یک نفر به صورت نهایی انجام گیرد و دوباره گزینه‌های پیشنهادی مطرح نشوند.

وی خاطرنشان کرد: امروز جلسه‌ای بین منتخبین و برخی از معاونان پیروز حناچی شهردار تهران برگزار می‌شود و ارائه گزارش در زمینه‌های مربوطه به منتخبین شورای ششم انجام خواهد گرفت.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار