شاگردان محمد بنا از تعطیلات به آخرین اردو بازگشتند
کد خبر: 1055866
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Qg6
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۹
فرنگی کاران المپیکی کشورمان بعد از چند روز استراحت در منطقه کردان، امروز وارد آخرین مرحله از اردوی آماده سازی قبل از اعزام به المپیک توکیو شدند.
پس از اینکه متولیان فدراسیون کشتی و کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی تصمیم گرفتند، ملی پوشان المپیکی قبل از آغاز اردوی پایانی خود نیاز به چند روز استراحت و تفریح دارند، شاگردان محمد بنا برای چند روز راهی ویلایی در کردان شدند.

بدین ترتیب فرنگی‌کاران المپیکی کشورمان بعد از پایان اردوی قبلی به جای عزیمت به شهر و دیار خود در ویلایی ویژه در منطقه کردان اسکان یافتند تا ریسک قرار گرفتن این ملی پوشان در معرض ویروس کرونا در زمان مرخصی و استراحت به حداقل برسد.

طبق برنامه کادر فنی، ملی پوشان المپیکی به تازگی از ویلای کردان به خانه کشتی بازگشتند و باید از امروز آخرین اردوی آماده سازی خود را آغاز کنند. اردویی که تا روز ۴ مردادماه و زمان اعزام فرنگی‌کاران به المپیک ادامه خواهد داشت.

علیرضا نجاتی در وزن ۶۰ کیلوگرم، محمدرضا گرایی در وزن ۶۷ کیلوگرم، محمدعلی گرایی در وزن ۷۷ کیلوگرم، محمدهادی ساروی در وزن ۹۷ کیلوگرم و امین میرزازاده در وزن ۱۳۰ کیلوگرم ۵ نماینده کشتی فرنگی کشورمان در المپیک توکیو هستند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار