سازمان تعزیرات باید نقش مؤثرتری در برقراری ثبات معیشت مردم ایفا کند
کد خبر: 1055461
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QZZ
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۸
رئیس‌جمهور منتخب:
سید علیرضا آوایی، وزیر دادگستری پیش از ظهر دیروز با حضور در دفتر رئیس‌جمهور منتخب، با آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی دیدار و گفتگو کرد.

 سید علیرضا آوایی، وزیر دادگستری پیش از ظهر دیروز با حضور در دفتر رئیس‌جمهور منتخب، با آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر رئیس‌جمهور منتخب، آوایی گزارشی از آخرین وضعیت برنامه‌ها و اقدامات وزارتخانه تحت مدیریت خود ارائه کرد. آیت‌الله رئیسی نیز در این دیدار، با اشاره به ضرورت تنظیم بازار و برقراری ثبات و آرامش در معیشت و سفره مردم و نقش سازمان تعزیرات در این زمینه گفت: این سازمان باید با همکاری سازمان‌های نظارتی در زمینه مقابله با گران‌فروشی و قاچاق کالا نقش مؤثرتری ایفا کند. رئیس‌جمهور منتخب افزود: باید ضمن آسیب‌شناسی اقدامات و وضعیت فعلی سازمان تعزیرات، طرح تحولی برای این سازمان تدوین شود تا ساختار، جایگاه و فرآیند‌های آن اصلاح شده و بهبود یابند.
رئیسی در بخش دیگری از سخنانش تعدد و تنوع شورا‌های عالی، کنوانسیون‌ها و مجامعی را که وزرا عضو آن‌ها هستند، مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: باید ساز و کاری اندیشیده شود تا این مشکل نظام اداری در راستای تسهیل فعالیت‌ها و اقدامات هر وزارتخانه اصلاح شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار