روحانی آمار‌ها را به خاطر بسپارد دولت را در چه شرایطی تحویل رئیسی می‌دهد
کد خبر: 1054968
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QRc
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۵
عضو کمیسیون داخلی کشور:

عضو کمیسیون امور داخلی کشور تأکید کرد که میزان توجه به توسعه صنعت برق در دولت آقای روحانی بیشتر از ۲۰ درصد نیست، در حالی که طبق قانون برنامه ششم توسعه باید ۳۰ هزار مگاوات برق جدید وارد مدار می‌کردند.
احمد علیرضابیگی، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس در گفتگو با فارس، درباره خاموشی‌های اخیر و سوءمدیریت دولت در این بخش اظهار داشت: خاموشی‌های اخیر و سراسری برق در کشور به دلیل آن است که سرمایه‌گذاری‌های لازم در این باره برای تولید بیشتر در دولت فعلی صورت نگرفته است، ضمن اینکه افزایش مصرف برق و گرما هم در این موضوع تأثیرگذار است، ولی در طول سال‌های اخیر توجه لازم به زیرساخت‌های توسعه صنعت برق کشور نشده و همین امر دامنگیر وضعیت فعلی کشور شده است.
وی افزود: با توجه به اینکه سهم آب در تأمین برق قابل توجه نیست و بیشتر از نیروگاه‌های حرارتی برای تولید برق استفاده می‌شود، اما متأسفانه سرمایه‌گذاری لازم در توسعه این نیروگاه‌ها صورت نگرفته و با مصیبت خاموشی‌های گسترده برق در کشور مواجه شده‌ایم.
علیرضابیگی گفت: میزان توجه به توسعه صنعت برق در دولت آقای روحانی بیشتر از ۲۰ درصد نیست، در حالی که طبق قانون برنامه ششم توسعه باید ۳۰ هزار مگاوات برق جدید وارد مدار می‌شد.
وی خاطرنشان کرد: در طول سال‌های اخیر به صنعت هسته‌ای برای تولید برق بی‌توجهی شده و از این علم نتوانسته‌ایم برای کمک به تأمین انرژی کشور بهره ببریم. آقای روحانی سال گذشته به صراحت اعلام کرد که کشور را طوری اداره کرده‌ایم که آب و برق مردم قطع نشد، البته این موضوع به مدد همکاران وی در قوه مجریه محقق شده و هم برق قطع شد و هم آب.
وی تصریح کرد: حسن روحانی و تیمش باید آمار‌ها را به خاطر بسپارند که در چه شرایطی کشور را تحویل آیت‌الله رئیسی می‌دهند و در چه شرایطی دولت را از دولت پیشین تحویل گرفته‌اند، این در حالی است که روحانی و اصلاح‌طلبان کشور را با دلار ۳ هزارو ۲۵۰ تومانی تحویل گرفتند و با دولت ۲۵ هزار تومانی تحویل دولت سیزدهم می‌دهند، ضمن اینکه شاهد اوضاع و احوال آشفته در زیرساخت‌ها هستیم که موجب افزایش نارضایتی مردم شده و همه چیز کشور مانند انتخابات را هم تحت تأثیر قرار داد و توانست اعتماد مردم را به آتش بکشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار