بادامچیان: غرب از سرکارآمدن دولت انقلابی عزا گرفته است
کد خبر: 1053618
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Q5q
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۱

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی، انتقال آرام قدرت را نشان‌دهنده مردم‌سالاری دینی در کشور دانست و اظهار کرد: امروز در غرب عزا گرفته‌اند، چون قرار است یک دولت انقلابی و جهادی روی کار بیاید.
به گزارش ایرنا، اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران حزب مؤتلفه امریکا را بزرگ‌ترین ناقض حقوق بشر در جهان دانست و گفت: امریکا با حمله به عراق، افغانستان و سوریه و کشتن صد‌ها هزار نفر از مسلمانان بزرگ‌ترین ناقض حقوق بشر در جهان است. امریکا اخیراً با بستن سایت شبکه‌های العالم، المسیره، اللوءلوء، فلسطین الیوم، نباء و الکوثر می‌خواهد جلوی افشای جنایات و اقدامات ضد حقوق بشری خود را بگیرد. وی اضافه کرد: امریکا در جنایات رژیم صهیونیستی سهیم است و نمی‌خواهد مردم جهان از طریق جریان آزاد اطلاعات از این جنایات مطلع شوند. اگر چه امریکا مخالف آزادی بیان است، اما شبکه عظیم جریان مقاومت با وجود این محدودیت‌ها به وظیفه اطلاع رسانی خود ادامه می‌دهد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره نتایج انتخابات ریاست جمهوری و واکنش غرب به نتایج این انتخابات خاطرنشان کرد: امروز در غرب عزا گرفته‌اند، چون قرار است یک دولت انقلابی و جهادی روی کار بیاید. انتقال آرام قدرت در ایران با نتایج انتخابات اخیر نشان داد، در ایران مردمسالاری دینی حاکم است. وی تصریح کرد: غرب متوجه شد یک ضلع رقابت در ایران سرمایه اجتماعی خود را از دست داده است، اما مردم همچنان در صحنه حضور دارند و دولت خود را در چالش‌های پیش‌رو حمایت خواهند کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار