سعید محمد: کلید قلابی دولت هیچ قفلی را باز نکرد
کد خبر: 1052389
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Pm1
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۱

فرمانده سابق قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) با بیان اینکه حکومت اسلامی بر مبنای اقشار ضعیف جامعه شکل می‌گیرد، گفت: حضرت امام (ره) با شما مردم انقلاب و هشت سال جنگ را اداره کرد، امام یک موی کوخ‌نشین‌ها را به کاخ‌نشین‌ها نمی‌داد.
به گزارش فارس، سعید محمد اضافه کرد: مدیرانی که دغدغه‌مند مردم هستند و برای مردم کار می‌کنند انقلابی هستند، مدیری که غرب‌زده و منفعت‌طلب است و برای خودش، اطرافیان و هم‌حزبی‌هایش کار می‌کند، غیرانقلابی است و باید مدیران انقلابی بر سرکار بیایند که درد مردم را داشته باشند و امید را به مردم بازگردانند. محمد با بیان اینکه دیوار بلند بی‌اعتمادی که بین مردم و مسئولان ایجاد شده است، باید فرو بریزد، گفت: این بی‌عملی و بدعملی که در برخی مسئولان شایع شده حق مردم ایران نیست، دولت در جمهوری اسلامی ایران یک میدان است و مرد میدان می‌خواهد، اما امروز از فرهنگ و مکتب حاج قاسم سلیمانی چیزی نزد مسئولان دیده نمی‌شود. وی همچنین در خصوص نقش مردم در کشور گفت: مردم باید نقش اساسی در حاکمیت داشته باشند، امروز جای مردم در حکمرانی خالی است.
سعید محمد با اشاره به ظرفیت‌های کشور گفت: این همه ظرفیت‌های صنعتی، معدنی و کشاورزی در کشور وجود دارد ولی این وضعیت کشور است، کشور‌هایی که اندازه یک استان ما هم نیستند، وضعیت تولید بهتری دارند. وی در ادامه گفت: همین وضعیت مسکن را ببینید که در این دولت یک آجر روی آجر گذاشته نشد و با این وضعیت در مسکن شاهد بالارفتن سن ازدواج و رشد منفی جمعیت هستیم، در حالی که در سال ۱۴۰۵ جمعیت ایران رسماً پیر خواهد بود. فرمانده سابق قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) در خصوص عملکرد این دولت گفت: وضعیت بورس را ببینید که چطور مردم فرش زیر پایشان را فروختند و امروز دارایی‌هایشان نصف شده و دولتی که دست در جیب مردم خودش برده، دیگر به هیچ کس پاسخگو نیست و امروز مقصران اصلی این وضع خود مدعی اصلاح وضعیت فعلی می‌شوند و شعار اصلاحات سر می‌دهند.
سعید محمد در پایان گفت: کلید قلابی اهدایی ملکه هیچ قفلی را باز نکرد ولی دولت انقلابی که با رأی مردم بر سرکار خواهد آمد، ان‌شاءالله تمام قفل‌ها را خواهد شکست و آن شخص هیچ‌کس نیست جز آیت‌الله رئیسی و ان‌شاءالله مرد شریف ایران روز جمعه با حضور حداکثری این اتفاق بزرگ را رقم خواهند زد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار