احداث ۴ آرامستان جدید در تهران
کد خبر: 1051119
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PRX
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۴

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از احداث چهار آرامستان جدید در تهران با اصول مناسب‌سازی خبر داد.
عبدالرضا گلپایگانی، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: فضای بهشت زهرا تا سه سال دیگر بیشتر ظرفیت ندارد؛ بنابراین چهار آرامستان جدید در شرق، جنوب شرق، شمال غرب و غرب ایجاد می‌شود.
وی اضافه کرد: چهار آرامستان در چهار سوی تهران ایجاد خواهد شد که در طراحی فضا‌های این آرامستان‌ها، موضوع دسترس‌پذیری و مناسب‌سازی در نظر گرفته خواهد شد.
ابراهیم کاظمی مومن‌سرائی، رئیس دبیرخانه ستاد پیگیری و هماهنگی مناسب‌سازی کشور نیز در همین رابطه گفت: ۴۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای مناسب‌سازی شهر تهران در نظر گرفته شده‌است.
وی اضافه کرد: اقدامات خوبی در حوزه مناسب‌سازی در حال انجام است. جای کار زیادی در حوزه مناسب‌سازی داریم. طی هفته‌های گذشته نیز خدمات ویژه در فرودگاه‌های کشور در حوزه مناسب‌سازی انجام و بخشنامه خوبی برای تمام شرکت‌های هواپیمایی صادر شد.
رئیس دبیرخانه ستاد پیگیری و هماهنگی مناسب‌سازی کشور اظهار داشت: طرح جامع مناسب‌سازی برای تهران برای ایجاد فضای هم‌پیوندی تدوین شده‌است. مناسب‌سازی ۵۴ میدان میوه و تره‌بار و ملزم‌شدن تعدادی از فروشگاه‌ها به ارائه ویلچر به افراد دارای معلولیت نیز از دیگر اقدامات مناسب‌سازی به شمار می‌رود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار