مرگ مشکوک زن جوان بررسی می‌شود
کد خبر: 1051114
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PRS
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۰

زن ۱۸ ساله‌ای پس از درگیری با شوهرش به طرز مشکوکی در خانه‌اش در جنوب تهران به کام مرگ رفت. تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد.
به گزارش جوان، ساعت‌۱۱ صبح روز دوشنبه ۱۷‌خرداد قاضی حبیب‌الله صادقی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری‌۱۵۹ بی‌سیم از مرگ مشکوک زن جوانی در خانه‌اش در یکی از خیابان‌های جنوب تهران با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم و تیم پزشکی قانونی راهی محل شد.
تیم جنایی در محل حادثه که طبقه‌دوم خانه قدیمی بود با جسد زن ۱۸‌ساله‌ای به نام مهناز روبه‌رو شدند که حکایت از آن داشت بر اثر حلق‌آویزی به کام مرگ رفته است.
بررسی‌های مأموران پلیس نشان داد مهناز مدتی است همراه شوهرش در این خانه قدیمی دو طبقه با هم زندگی می‌کنند تا اینکه دقایقی قبل در حالی که برادرش مهمان آن‌ها بوده پس از درگیری با شوهرش به طبقه بالا می‌رود و به طرز مشکوکی فوت می‌کند.
همچنین مشخص شد زن فوت شده قبل از مرگش تلفنی با پدر و مادرش حرف زده و گفته است که با شوهرش اختلاف دارد و درگیر شده است.
ادعای شوهر
شوهر زن فوت شده درباره حادثه به مأموران پلیس گفت: من شغلم کارگری است و همراه همسرم در این خانه قدیمی زندگی می‌کردیم. ما زندگی خوبی داشتیم، اما همسرم مدتی بود که برای پدر و مادرش دلتنگی می‌کرد، چون از آن‌ها دور بود. او همیشه بهانه می‌گرفت و به همین خاطر گاهی با هم درگیر می‌شدیم. امروز برادرش مهمان ما بود که دوباره با من مشاجره لفظی کرد و پس از اینکه درگیری ما بالا گرفت قهر کرد و به طبقه بالا رفت. چند ساعتی از او بی‌خبر بودیم و فکر کردیم که در طبقه بالا خوابیده است، اما وقتی خیلی دیر کرد به طبقه بالا رفتم و دیدم خودش را حلق‌آویز کرده است. بلافاصله پیکر او را پایین آوردم و از برادرش کمک خواستم، اما وقتی برادرش بالای سرش آمد متوجه شدیم که فوت کرده است.
برادر زن فوت شده هم گفت: خواهرم پس از درگیری با شوهرش به طبقه بالا رفت و دیگر از او خبری نشد که ساعتی بعد شوهرش مرا صدا زد و گفت خواهرم به زندگی‌اش پایان داده است.
همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی برای انجام آزمایش‌های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ مأموران پلیس به دستور قاضی حبیب‌الله صادقی برای بر ملا کردن راز مرگ زن جوان تحقیقات فنی و میدانی خود را درباره این حادثه آغاز کردند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار