تحرکات دشمن را هوشیارانه رصد می‌کنیم
کد خبر: 1050922
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004POM
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۶
فرمانده نیروی دریایی سپاه:
فرمانده نیروی دریایی سپاه در بازدید از جزایر تنب بزرگ و بوموسی گفت:رزمندگان دریادل نیروی دریایی سپاه هوشیارانه همه تحرکات دشمن را رصد می‌کنند و آمادگی کامل برای حفظ و صیانت ازمنافع نظام اسلامی در خلیج فارس و دریا‌های دور دست را دارند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در بازدید از جزایر تنب بزرگ و بوموسی گفت:رزمندگان دریادل نیروی دریایی سپاه هوشیارانه همه تحرکات دشمن را رصد می‌کنند و آمادگی کامل برای حفظ و صیانت ازمنافع نظام اسلامی در خلیج فارس و دریا‌های دور دست را دارند.
به گزارش خبرگزاری بسیج، فرمانده نیروی دریایی سپاه در بازدید از جزایر تنب بزرگ و بوموسی گفت:رزمندگان دریادل نیروی دریایی سپاه هوشیارانه همه تحرکات دشمن را رصد می‌کنند و آمادگی کامل برای حفظ و صیانت ازمنافع نظام اسلامی در خلیج فارس و دریا‌های دور دست را دارند.
دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه همراه با جمعی از فرماندهان و معاونان این نیرو از جزایر تنب بزرگ و بوموسی در خلیج‌فارس، بازدید و ضمن بررسی آخرین وضعیت آمادگی‌های رزمی رزمندگان مستقر در این جزایر و گفت‌وگوی میدانی با آنان، بر حفظ آمادگی ها، افزایش توان رزم، هوشیاری و اشراف هوشمند اطلاعاتی بر حوزه جغرافیایی و محیط پیرامونی منطقه مأموریتی تأکید کرد.
سردار تنگسیری در این بازدید از بخش‌های عملیاتی شناوری، تفنگداری، جنگال، فاوا، مهندسی، مرکز فرماندهی و کنترل و سایر بخش‌های مربوطه در جزایر، بازدید میدانی به عمل آورد و پس از بررسی آخرین وضعیت آمادگی‌ها و توان رزم، جدید‌ترین تاکتیک‌های مؤثر عملیاتی را ابلاغ کرد. وی هدف از بازدید‌های عملیاتی مستمر را تقویت روحیه معنوی و جهادی رزمندگان و اطمینان بخشی کامل از وضعیت مطلوب آمادگی‌ها و ارتقای توان رزم بیان کرد. دریادار تنگسیری در این بازدید همگان را به انجام صحیح تکلیف مقدس جهاد فی سبیل الله سفارش کرد و به رزمندگان نیروی دریایی سپاه متذکر شد‌: ما باید شاکر خداوند سبحان باشیم در عصری به سر می‌بریم که از نعمت عظمای ولایت بهره‌مند هستیم و امروز زیر علم و پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی به رهبری نایب امام زمان (عج)، حضرت امام خامنه‌ای (حفظه الله) در کسوت پاسداری از مرز‌های آبی جمهوری اسلامی که به قول سردار دل‌ها حاج قاسم عزیز، حرم الهی است، داریم دفاع می‌کنیم، پس باید با نیت خالصانه و مجاهدانه همانند شهدای والامقام در این جهت جهاد و تلاش کنیم.
فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه تأکید کرد:رزمندگان دریادل نیروی دریایی سپاه هوشیارانه همه تحرکات دشمن را رصد می‌کنند و آمادگی کامل برای حفظ و صیانت ازمنافع نظام اسلامی در خلیج فارس و دریا‌های دور دست را دارند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار