سردار حجازی در شناخت مسیر هیچ‌گاه متزلزل نشد
کد خبر: 1049596
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004P2y
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۰
نماینده ولی فقیه در سپاه:
نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینکه باید در عرصه انتخابات و جهاد اکبر حضور مجاهدانه داشته باشیم، گفت: شهید حجازی در شناخت هدف و مسیر دارای بصیرت بود و در انتخاب مسیر هیچ‌گاه متزلزل نشد.

نماينده ولي فقيه در سپاه با اشاره به اينكه باید در عرصه انتخابات و جهاد اكبر حضور مجاهدانه داشته باشيم، گفت: شهيد حجازي در شناخت هدف و مسير داراي بصيرت بود و در انتخاب مسير هيچ‌گاه متزلزل نشد.
به گزارش سپاه نيوز، حجت‌الاسلام عبدالله حاجي‌صادقي نماينده ولي فقيه در سپاه در مراسم اربعين سرلشكر پاسدار شهيد سيدمحمد حجازي و هفتمين روز شهادت سرهنگ پاسدار شهيد رضا غضنفرپور با درود و سلام به شهيدان و مردم اصفهان اظهار كرد: سردار حجازي در هر زماني به خوبي مي‌دانست مصداق جهاد در راه خدا چيست و برجسته‌ترين عملي كه خدا از او مي‌خواهد چيست و قيام مي‌كرد.
نماينده ولي فقيه در سپاه در مورد پيام هايي كه از شهيد حجازي بايد دريافت كنيم، تصريح كرد: شهيد حجازي در شناخت هدف و مسير داراي بصيرت بود و خوب تشخيص مي‌داد و هرگز منفعل نشد و در انتخاب مسير هيچ‌گاه متزلزل نشد و به معناي واقعي اهل بصيرت بود. وي افزود: شهيد حجازي در عمل هم مرد ميدان بود و به معناي واقعي دنيا را مزرعه آخرت كرد و از همه لحظات عمرش براي تقرب الي‌الله استفاده كرد.
حاجي‌صادقي در ادامه افزود: ما در آستانه يك انتخابات بزرگ و در آستانه يك اقدام تحولي كه مقام معظم رهبري فرمودند، هستيم و نياز به انسان‌هاي از جنس حاج قاسم و سردارحجازي است. وي با اشاره به ديداري كه براي انتخاب يك نفر براي مسئوليتي مهم نزد حاج قاسم بود، گفت: در اين جلسه حاج قاسم گفت براي اين كار به يك انسان خردمند و مسئله‌دان لازم است و اين برجسته‌ترين مصداق شهيد حجازي است كه در همه زمينه‌ها موفق بوده است.
حاجي‌صادقي با بيان اينكه سيدحسن نصرالله گفت كه من افتخار مي‌كنم شهيد سردار حجازي فرمانده من بوده است، تشريح كرد: ما امروز باور كنيم كه چنين شخصيت هايي براي نظام لازم داريم؛ كساني كه مسئوليت‌ها را فرصت خدمت بدانند. نماينده ولي فقيه در سپاه در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود با اشاره به خدمات شهيد سرهنگ پاسدار رضا غضنفرپور بيان كرد: اين شهيد از برادراني بود كه از ابتداي دوران كرونا مشغول خدمت‌رساني بود و در آخر خود به شهيدان پيوست. حاجي‌صادقي خاطر نشان كرد: پيام شهيدان اين است كه در مكتب امام حسين(ع) و در مكتب حضرت علي(ع) و حضرت فاطمه(س) ياد گرفتيم كه با خدا معامله كنيم و آن چيزي كه جانمان را براي آن مي‌دهيم دين خداست. وي ادامه داد: مصيبت آن است كه دين و ارزش‌ها آسيب ببيند، خوشا آنان كه جسم را سپر كردند تا گلوله‌ها به جانشان نرسد و جسم دادند تا ايمانشان بماند و بدا به حال كساني كه براي نگه داشتن جسم جان كه همان روح انساني است را دادند. حجت‌الاسلام حاجي‌صادقي در ادامه افزود: انقلاب در مسير خود هنوز دشمن دارد و اكنون نيز امريكا شيطان بزرگ است و از دشمن توقعي جز دشمني نداريم، آن كه مهم است اين بوده كه ما هم مثل شهيدان ثابت‌قدم باشيم و بدانيم اكنون عرصه جهاد اصغر است، لباس رزم و عرصه جهاد اكبر است، لباس بصيرت‌افزايي بپوشيم و در عرصه فتنه دشمن نورافكن شويم. وي ادامه داد: اين نشانه انسان‌هاي برجسته و مجاهد است كه هم خوب بفهمند و هم خوب عمل كنند، امروز با انتخاب درست و حضور خود نبايد بگذاريم دشمن اراده خود را به ما تحميل كند.
نماينده ولي فقيه در سپاه گفت: امروز رشادت‌هاي امثال سردار حجازي‌هاست كه رژيمي، روزي شعار از نيل تا فرات مي‌داد، الان دور خود ديوار كشيده و موجوديت خود را در خطر مي‌بيند و بچه‌هاي فلسطينيان كه با سنگ مبارزه مي‌كردند امروز به بركت مجاهدت‌هايشان با موشك‌هايي كه گنبد آهنين نمي‌تواند با آنها مقابله كند مبارزه مي‌كنند.
نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران خاطرنشان كرد: مهم اين است كه خوب بفهميد تكليف چيست و خوب عمل كنيد، هجرت لازم است، هجرت كنيد، جهاد لازم است، جهاد كنيد.
وي با اشاره به اينكه در عرصه انتخابات و جهاد اكبر حضور مجاهدانه داشته باشيم، گفت: تك‌تك ما بايد مبلغ و هادي سياسي باشيم براي اينكه انسان‌هاي ديگر را راهنمايي كنيم و بدانيم امروز صندوق‌ها ميدان جنگ است.
حجت‌الاسلام والمسلمين حاجي‌صادقي عنوان كرد: امروز خرمشهرهاي خطرناك‌تري داريم و امروز بايد ايران را آزاد كنيم و ايران را به دست مديراني ولايتمدار، ظلم‌ستيز و با روحيه انقلابي با فرهنگ شهادت و ايثار و مديراني كه مديريت را فرصت خدمت و نوكري مردم بدانند.
حجت الاسلام والمسلمين حاجي‌صادقي گفت: امروز هم در حضور و هم در انتخاب آگاهانه و شكل‌گيري دولت مقتدر و مؤمن و در ولايت يك سرباز و نه يك سردار، نقش ايفا كنيم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار