روحانی سالروز آزاد‌سازی جنوب لبنان را تبریک گفت
کد خبر: 1049231
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ox5
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۱

رئيس‌جمهور در پيامي به دولت و مردم لبنان فرارسيدن عيد مقاومت و سالروز آزاد‌سازي جنوب اين كشور از وجود نيروهاي متجاوز رژيم صهيونيستي را تبريك گفت و تأكيد كرد: تنها راه مقابله با متجاوزين ايستادگي و مقاومت ملت است.
به گزارش فارس، رئيس‌جمهور در پيامي به دولت و مردم لبنان با تبريك فرارسيدن عيد مقاومت و سالروز آزاد‌سازي جنوب اين كشور از وجود نيروهاي متجاوز رژيم صهيونيستي، تأكيد كرد: ماهيت رژيم صهيونيستي كه منبعث از خوي تجاوزگري است نشان داد كه تنها راه مقابله با متجاوزين ايستادگي و مقاومت ملت است. در نامه دکتر روحانی به همتای لبنانی خود آمده است:
فرا رسيدن سالروز عيد پيروزمندانه و پرافتخار مقاومت و آزادي كه با فداكاري و از خودگذشتگي مردم مقاوم لبنان منجر به آزادسازي جنوب آن كشور از وجود نيروهاي متجاوز رژيم صهيونيستي گرديد را به جناب‌عالي، دولت و مردم شريف لبنان تبريك مي‌گويم. ماهيت رژيم صهيونيستي كه منبعث از خوي تجاوزگري است، نشان داد كه تنها راه مقابله با متجاوزين، ايستادگي و مقاومت ملت است. اميدوارم اين مسير تحت رهبري حضرتعالي تا آزادسازي كامل اراضي لبنان ادامه يابد. در راستاي اراده ملت لبنان، ارتش و مقاومت براي حفظ وحدت و دفاع از اراضي كشورشان، جمهوري اسلامي ايران نيز همچون گذشته در كنار دولت و ملت لبنان قرار داشته و خواهد داشت. از خداوند متعال، سلامتي و موفقيت آن جناب و عزت و سربلندي مردم شريف لبنان را مسئلت دارم.
حسن روحاني / رئيس‌جمهوري اسلامي ايران

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار