اعلام آرای انضباطی لیگ برتر فوتسال و محرومیت دستیار شمسایی
کد خبر: 1049226
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ox0
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۲
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را در خصوص دیدار دو تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان و فرش آرا مشهد اعلام کرد.
 دیدار دو تیم گیتی پسند اصفهان و فرش آرا مشهد از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتسال ۹ اردیبهشت ماه در اصفهان برگزار شد و از سوی هر دو تیم تخلفاتی صورت گرفت. بر این اساس کمیته انضباطی آرای این دیدار را به شرح زیر اعلام کرد:

* حمید مشیری، مربی گیتی پسند به دلیل اعتراض به داوری که منجر به اخراج و تکرار تخلف از روی سکو‌ها به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و مبلغ ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (قابل تجدید نظر)

* احد شمس، یکی از عوامل اجرایی تیم گیتی پسند به دلیل اهانت به مقامات رسمی مسابقه به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و حضور در محل برگزاری مسابقات تیم مربوطه و پرداخت مبلغ ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (قابل تجدیدنظر)

* تیم گیتی پسند به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حضور غیرمجاز تماشاگر در سالن به پرداخت مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (قطعی)

* هواکشیان سرپرست تیم گیتی پسند به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم شد. (قطعی)

* تیم فرش آرا به دلیل ترک زمین مسابقه به عنوان اعتراض که سبب وقفه در ادامه مسابقه شد و اعتراض تیمی به داور و سوء رفتار تیمی به پرداخت مبلغ ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید. (قطعی)
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار