جزئیات مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد
کد خبر: 1048398
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Oje
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳
جزئیات مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

سرویس سیاسی جوان آنلاین: نتایج اولیه داوطلبان آزمون دکتری تخصصی که در انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده اند، روز گذشته از طریق سایت www.azmoon.org اعلام شد.

ثبت نام از داوطلبان به منظور شرکت در مصاحبه از امروز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه آغاز و تا پایان روز سه شنبه ۴ خرداد ادامه خواهد داشت.

کلیه داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه علمی به منظور شرکت در مصاحبه لازم است با مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

۱ ـ مصاحبه علمی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی در سال جاری به صورت مجازی برگزار خواهد شد و زمان و نحوه دریافت برگه اطلاعات کاربری به منظور شرکت در مصاحبه مجازی پس از اتمام ثبت نام طی اطلاعیه جداگانه‌ای منتشر خواهد شد.

۲ ـ داوطلبانی که واجد شرایط در مرحله مصاحبه علمی آزمون دکتری تخصصی شده اند لازم است با مراجعه به سایت فوق نسبت به انتخاب رشته (یا رشته های) مورد نظر خود جهت ثبت نام و حضور در مصاحبه علمی اقدام کنند.

۳- داوطلبان به منظور ورود به سامانه لازم است کد دسترسی انتخاب رشته (مندرج در ذیل کارنامه اولیه منتشر شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور) و کد ملی خود را وارد کنند.

۴- فرم مربوط به سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی داوطلبان از طریق سامانه قابل دریافت بوده و متقاضیان ثبت نام لازم است فرم مذکور را از سامانه دریافت و نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند. داوطلبان لازم است فرم مربوطه را به همراه سایر سوابق علمی پژوهشی خود در قالب یک فایل (با حداکثر حجم ۱۰ مگا بایت) آماده و در زمان ثبت نام در سامانه در محل مربوطه بارگزاری کنند.

داوطلبان امکان بارگزاری تنها یک فایل pdf را خواهند داشت و در صورتی که داوطلب بیش از یک فایل را بارگزاری کند، آخرین فایل بارگزاری شده به عنوان سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی فرد در نظر گرفته خواهد شد؛ لذا داوطلبان تنها در صورت نیاز به اصلاح فایل بارگزاری شده، می‌توانند مجدداً تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه نسبت به بارگزاری فایل جدید مستندات تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی خود اقدام کنند.

۵- امکان انتخاب رشته/ گرایش به منظور ثبت نام جهت مصاحبه علمی و پرداخت وجه مصاحبه تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که فایل سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی توسط متقاضی در سامانه بارگزاری شده باشد.

۶-داوطلبان لازم است پس از پرداخت وجه مصاحبه و ثبت نام در رشته (رشته‌های) مورد نظر خود رسید ثبت نام را از منوی سمت راست از سامانه دریافت و تا زمان دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه مجازی نزد خود حفظ کنند.

۷- پس از پرداخت وجه و ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه امکان لغو ثبت نام و عودت وجه تحت هیچ شرایطی وجود ندارد، اما داوطلبانی که در بیش از یک رشته دعوت به مصاحبه شده اند می‌توانند تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه ثبت نام نسبت به پرداخت وجه و ثبت نام دررشته‌های مجاز خود اقدام کنند.

منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار