پاتوق معتادان در شرق پایتخت تخریب شد
کد خبر: 1047688
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004OYC
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
شهردار منطقه ۱۳ گفت: حدود یازده پلاک متروکه و خالی از سکنه در محله صفا که تبدیل به پاتوق و مکانی مناسب برای معتادان شده بود، با دستور قضائی و تمهید شهرداری منطقه تخریب و رفع خطر شد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: مجتبی شکری، شهردار منطقه ۱۳ با بیان اینکه در راستای ایمن سازی محلات ناحیه یک، عملیات رفع خطر املاک متروکه و نیمه مخروبه محلات بافت فرسوده در دستور کار شهرداری منطقه ۱۳ قرار گرفت، گفت: حدود یازده پلاک متروکه و خالی از سکنه در محله صفا که تبدیل به پاتوق و مکانی مناسب برای معتادان شده بود، با دستور قضائی و تمهید شهرداری منطقه تخریب و رفع خطر شد.

وی افزود: این اقدام، بر اساس بند ۱۴ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها صورت گرفت که بر اساس آن اماکنی که در مناطق مختلف از سوی صاحبان خود به هر علتی رها شده‌اند، شناسایی و به این نهاد معرفی شوند.

شکری بیان کرد: از آنجا که با توجه به اطلاع رسانی‌های صورت گرفته، طی مراحل قانونی و دستور قضائی، مالکان ۱۱ پلاک مذکور نسبت به رفع خطر ریزش اقدام نکردند؛ از این رو به منظور برقراری امنیت جانی شهروندان خانه‌های آنان تخریب شد.

شهردار منطقه با بیان اینکه اگر مالکان خانه‌های مخروبه رها شده نسبت به رفع خطر ریزش اقدام نکنند، به خاطر برقراری امنیت جانی شهروندان خانه‌های آنان تخریب می‌شود، یادآور شد: از آنجا که این خانه‌ها؛ محل پاتوق معتادان و ولگردان شده و سلامت بهداشتی و روانی شهروندان را مورد تهدید قرار داده بود، تعیین تکلیف این خانه‌ها در دستور کار شهرداری منطقه ۱۳ قرار دارد.
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار