لرستان از استان های امن کشور است
کد خبر: 1047457
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004OUT
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۸
استاندار لرستان:
خادمی، لرستان را از استان های امن کشور خواند و گفت: در لرستان مشکل امنیتی وجود ندارد و همدلی خوبی در استان حاکم است.

به گزارش جوان از لرستان، سید موسی خادمی، امروز(22اردیبهشت)، در آیین معارفه فرمانده جدید انتظامی لرستان، با اشاره به برقراری نظم و امنیت در استان و قدردانی از زحمات نیروی انتظامی، اظهارداشت: در لرستان هیچ گونه مشکل امنیتی وجود ندارد و همدلی خوبی بین مردم حاکم است.

استاندار لرستان با اشاره به جایگاه مهم و حساس ناجا و وظایف گسترده ای که دارد، افزود: نیروی انتظامی مقتدر همراه با مشروعیت مورد خواست مردم است.

وی لرستان را از استان های امن کشور خواند و خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در ایجاد امنیت نقش بسزایی داشته و دارد.

خادمی با اشاره به وجود سلاح در لرستان و استفاده از آن در نزاع ها، عنوان داشت: همین عامل سبب شده است که آمار قتل ها بالا باشد و این اتفاقات بدون برنامه‌ریزی رخ بوده و نشان می دهد که قتل ها امنیتی نیست.

وی بر ضرورت جمع آوی سلاح در استان لرستان تأکید کرد و گفت: لرستان محل عبور کالای قاچاق است و باید با برنامه ریزی در این زمینه اقدام شود.

استاندار لرستان به خودروهای شوتی اشاره کرد و عنوان داشت: بسیاری از جوانان در این راستا فعالیت دارند و جان خود و دیگران را به خطر می‌اندازند  که نیازمند برخرود جدی است.

گفتنی است، طی حکمی از سوی سردار حسین اشتری فرمانده ناجا، سردار «یحیی الهی» به عنوان فرمانده انتظامی لرستان منصوب شده است.

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار