عمل به محدودیت های ستاد مبارزه با کرونا برای گذر از خیز چهارم ضروری است
کد خبر: 1043198
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NNm
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹
امام جمعه شهرستان الیگودرز:
حجت الاسلام سرلک، با بیان اینکه عمل به محدودیت های ستاد مبارزه با کرونا برای گذر از خیز چهارم ضروری است، گفت: انتظار می رود مردم با عمل به مصوبات کادر درمان و ستاد سلامت را یاری کنند.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام مهدی سرلک، امروز(19فروردین)، در جلسه ستاد سلامت و مقابله با کرونا اظهارداشت: متأسفانه دولت محترم در مدیریت و کنترل سفرهای نوروزی کوتاهی کردند.

امام جمعه الیگودرز افزود: اگر سفر های نوروز مدیریت می شد، اکنون وضعیت اینگونه نبود، چرا مسئولان اجرایی ارشد کشور در کنترل سفرهای نوروزی کوتاهی کردند، علی رغم اینکه مقام معظم رهبری تذکر دادند و وزیر بهداشت نیز هشدار داده بودند.

وی ادامه داد: مسئولان شهرستان هیچ گونه قصوری نداشته اند و همه تلاش خود را برای کمک به سلامت مردم به کار گرفته اند که جای تقدیر دارد.

حجت الاسلام سرلک بیان کرد: در خواست ما از مردم عزیز این است که علیرغم همه سختی ها، کادر درمان را یاری کنند و با ستاد مبارزه با کرونا نهایت همراهی و همکاری را داشته باشند.

وی اظهارداشت: در اعمال محدودیت ها علاوه بر جدیت، تکریم و برخورد شایسته با مردم رعایت شود و مردم با عمل به محدودیت های اعمال شده از سوی ستاد مبارزه با کرونا، برای گذر از خیز چهارم کرونا و کمک به قطع زنجیره ویروس کمک کننند.

امام جمعه الیگودرز با بیان اینکه رسانه ها سهم بالا و مؤثری در آگاه سازی مردم داشته و دارند، تصریح کرد: در زمینه کنترل بیماری کرونا و کمک به مردم و جامعه لازم است همچنان مسئولان ستاد سلامت را یاری و همراهی نمایند.

حجت الاسلام سرلک خاطرنشان کرد: امیدواریم به برکت دعاها و اعمال ماه مبارک رمضان از این بحران به سلامت عبور کنیم.

برچسب ها: کرونا ، مصوبات ، الیگودرز
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار