زورگیری راننده سواری از نوجوانان
کد خبر: 1042884
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NIi
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۰
راننده خودروی سواری پراید که از نوجوانان زورگیری می‌کرد سرانجام بازداشت شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: تحقیقات پلیس برای بازداشت راننده خودروی مسافربر که از نوجوانان سرقت می‌کرد از اسفند‌سال‌۹۹ به جریان افتاد. یکی از شاکیان که در کلانتری ۱۰۵ سنایی شکایت خود را مطرح کرده بود، توضیح داد: کنار خیابان منتظر تاکسی بودم که یک خودروی پراید مسافربر توقف کرد. بعداز گفتن مسیرم در صندلی جلو سوار شدم و راننده حرکت کرد. بعد از طی مسافتی راننده که مردی حدوداً ۳۰‌ساله بود چاقو کشید و من را تهدید کرد. او دو گوشی تلفن همراهم را که ۳۰ میلیون تومان قیمت داشت سرقت کرد و من را در محلی خلوت از ماشین بیرون انداخت و فرار کرد.

بعد از مطرح شدن شکایت مأموران پلیس در جریان تحقیقات میدانی و اطلاعاتی که شاکی در اختیارشان گذاشته بود موفق شدند متهم را شناسایی کنند. بررسی سوابق متهم نشان داد که وی از مجرمان سابقه‌دار است که قبلاً به اتهام جرائم دیگر بازداشت شده و به زندان افتاده است. وقتی مأموران پلیس برای بازداشت متهم راهی مخفیگاه وی در غرب تهران شدند مشخص شد که وی از محل گریخته است. مأموران پلیس سرانجام آخرین مخفیگاه متهم را در شهرقدس شناسایی و چند روز قبل وی را بازداشت کردند. متهم در بازجویی‌ها به سرقت‌های سریالی از نوجوانان اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: تحقیقات برای کشف جرائم بیشتر متهم در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران جریان دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار