مدیران مناطق موضوع لکه‌گیری آسفالت معابر را با جدیت پیگیری کنند
کد خبر: 1042791
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NHD
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۴
شهردارکلانشهرکرج تاکید کرد
شهردارکلانشهرکرج در اولین جلسه شورای برنامه‌ریزی در سال جاری با اشاره به اینکه در حوزه آسفالت نیازمند کار جهادی هستیم، از مدیران مناطق خواست موضوع لکه‌گیری آسفالت معابر را با جدیت پیگیری کنند.

علی کمالی زاده در بخش دیگری به سرقت برخی المان‌های شهری اشاره کرد و از خدمات شهری خواست با استقرار گشت‌های ویژه از اموال شهر حراست و نگهداری کنند.

وی با تأکید بر اینکه سرقت المان‌های شهری تبعات بدی دارد، گفت: برای جلوگیری از سرقت المان‌ها با نیروی انتظامی مکاتبه کرده‌ایم.

کمالی زاده در ادامه به موضوع خاموشی معابر اشاره کرد و گفت: مدیران مناطق برای رفع این مشکل با نواحی برق هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.

وی در بخش دیگری با اشاره به موضوع تفریغ بودجه از اختصاص ۶۸۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت به حوزه حمل‌ونقل شهری کرج خبر داد و گفت: ۴۸۰ میلیارد تومان از مجموع این اوراق به پروژه قطار شهری و ۲۰۰ میلیارد تومان آن نیز به حوزه اتوبوس‌رانی اختصاص‌یافته است.

کمالی زاده اضافه کرد: کرج سومین کلان‌شهری است که بعد از تهران و مشهد بیشترین اوراق مشارکت در بخش حمل‌ونقل عمومی را جذب کرده است.

شهردار کرج در ادامه با اشاره به احداث ۱۶ پارک در کرج طی سه سال گذشته، گفت: ۸۰ پروژه طی این سه سال در کرج اجراشده تا خدمات‌رسانی به شهروندان به‌خوبی انجام شود.

کمالی زاده در ادامه با اشاره به اینکه ۱۵ دستگاه اتوبوس آماده اضافه شدن به ناوگان عمومی کرج است، گفت: توسعه حمل‌ونقل عمومی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی همچنین خواست پروژه‌های قابل‌افتتاح مشخص شود تا افتتاح‌های هفتگی در سال جاری از سر گرفته شود.

شهردار کرج در بخش دیگری به موضوع جذب بودجه اشاره کرد و گفت: حوزه مالی و اقتصادی، برنامه‌ریزی و املاک به ترتیب ۹۳، ۶۰، ۶۴ درصد جذب بودجه داشته‌اند.

کمالی زاده همچنین به وضعیت مناطق در حوزه جذب بودجه اشاره کرد و گفت: منطقه یک، دو و هفت به ترتیب ۸۴، ۸۸ و ۷۵ درصد جذب بودجه داشته‌اند.

وی همچنین وضعیت جذب بودجه در سازمان‌های تابعه شهرداری کرج را مطلوب ارزیابی کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار