کسب ۷۶۶ مدال جهانی المپیادی در ۳۳ سال اخیر
کد خبر: 1041888
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004N2e
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۹
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه طی سال‌های گوناگون از سال ۶۶ که این نهال مبارک پا گرفت، بیش از ۷۶۶ مدال جهانی کسب شده که بیش از ۳۰ درصد آن محصول هشت سال اخیر است
سرویس جامعه جوان آنلاین: محسن حاجی میرزایی در مراسم جشن پایان دوره مدال آوران المپیاد‌های علمی و تجلیل از برگزیدگان جشنواره جوان خوارزمی که به صورت ویدئوکنفرانسی از شبکه شاد پخش شد، گفت: دایره گسترده استعداد‌های ناب در جوانان باید مجالی پیدا کند که شناخته شود. بدون شک مسئولیت ما فراتر از حدی است که امروز به آن اهتمام کردیم و باید این توانایی را در خودمان ایجاد کنیم که بتوانیم همه صاحبان استعداد را به نحو صحیح و شایسته‌ای شناسایی و حمایت کنیم. به‌طور قطع در این مسیر حرکت خواهیم کرد.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه آینده درخشانی را برای مجموعه پرافتخار «سمپاد» پیش‌بینی می‌کنم، گفت: یکی از مهمترین و فراگیرترین پدیده‌هایی که در زندگی ما قابل رؤیت است، پدیده‌ای به نام «تغییر» است. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌ها و توانایی‌هایی که خداوند در وجود انسان به ودیعه گذاشته توانایی تغییر دادن است.

وی با بیان اینکه در رویکرد درونی به افزایش تاب‌آوری و توانایی‌های ملی می‌اندیشیم، گفت: در هر صورت نیازمند رویکرد درونی در مواجهه با تغییرات هستیم چه توانایی پیش‌بینی و مهار بیرونی پدیده‌ها را داشته باشیم و چه نداشته باشیم. حاجی میرزایی با بیان اینکه خوشبختانه طی سال‌های گوناگون از سال ۶۶ که این نهال مبارک پا گرفت بیش از ۷۶۶ مدال جهانی کسب شده که بیش از ۳۰ درصد آن محصول هشت سال اخیر است و نشان می‌دهد دولت تدبیر و امید به این عرصه به عنوان عرصه راهبردی می‌اندیشد، گفت: سیاست ما حمایت از این مجموعه و ارائه خدمات به برگزیدگان است. تلاش می‌کنیم دایره برگزیدگان گسترده‌تر باشد.

وی در پایان اظهار کرد: از مجموع مدال‌های طلا بیش از ۳۶ درصد در سال‌های ۹۲ تا ۹۹ کسب‌شده و نشان می‌دهد که جهت، جهت صعودی است و امیدوارم آنچنان رشد یابد که جامعه ایران در این عرصه جزو سرآمدان جهانی باشد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار